Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Пару років тому я пропонував комусь з наших читачів стати спонсором інтерв'ю з найкращим українським карикатуристом сьогодення Георгієм Ключником. На жаль, бажаючих тоді не знайшлось.

Але не треба забувати, що "Правдиві Nовини" це газета нового покоління.

Ще надцять років тому я почав гратися в новий стиль інтернету, мало хто пам'ятає, але саме я навчив користувачів інтернету слову "блогер" замість не дуже зрозумілого "блоггера", а потім ще для сміху вигадав слово "блохер", яке теж стало популярним. Я експериментував з стилями заголовків, які суперечили усім совковим, і навіть західним стандартам. Дехто і зараз намагається більш-менш успішно копіювати мої хуліганські витівки.

Ми вже не ставимо по 10-20 новин за день, як було 3 роки тому, бо вся локшина, яку вам вішають на вуха інші ЗМІ, ви і так проковтнете. Ми ставимо всього декілька публікацій, які ви не побачите в чоколядних ЗМІ, які створюють віртуальну реальність медіапростору, до якої не додумався і Оруел.

Але ж повертаючись до Георгія Ключника. Довге і нудне інтерв'ю у нього взяла Галина Плачинда, навіть дивно, що цей матеріал був розміщений у виданні "Мир", кому цікавий повний текст, то натискайте на посилання. Я ж спробую відібрати найкраще, що може ви і не прочитаєте, тому що, як кажуть на просторах інтернету, - "много букав".

Без запитань, лише відповіді, в яких Георгій проявив свій гумор не лише малюнком.

"Пісня «Плине кача» - це для нас про горе, про втрати та біль. А в них – це пісня про здобутки, бо під цю пісню вони стали набагато заможніші. Мені здається, вони на своїх закритих вечорницях за столом її співають, вона йде як застольна в них..."

Про плівки Онищенка

!Да, це все з одної фейкової плівки. А якщо серйозно розібратися… От якщо тебе звинувачують, якщо телеканал Руставі-2 надає матеріали, які свідчать, що ти – агент Кремля. Що має зробить чесна людина?

Ну от якби я був першою людиною в країні і мене б оббрехали - що б я зробив? Збираю всі ці фейки докупи, запрошую кращих незалежних юристів, слідчих, експертів з цілого світу, і вони доводять мою невинуватість.

Але ж тут випадково з’ясовується, що найкращий у світі слідчий, експерт та юрист в одному флаконі живе в Україні і це, - ну так сталося, - президентський кум. Який авторитетно заявляє, що все це фейк. І всьо. Розумієш?

А потім дивуються: а чому ж всі розувірились?

…От поки ми балакаємо, картинка в голові намалювалась…Сидить ціле Міністерство обіцянок. І думають: так, нові обіцянки треба обіцяти… Сама сильна армія! Була вже сама сильна армія… Україночки найкращі! Було вже з україночками… Самий родючий чорнозем! Був вже у нас самий чорний чорнозем… Українці незламні! Було про «незламні». Що ж іще?.. О, помісна церква! Є нова обіцянка! Хто таке обіцяв? Ніхто такого не обіцяв. Тепер я буду обіцяти!"...

…Дивишся на них: то вони яйця красять, то у них Водохреща. Дивишся - Кличко уводу забігає. Може, він думає, що це День моржа? Все, змили гріхи – давайте пасочки святити бігом!… І так у всьому.   

Я тобі скажу за Церкву. Це дуже файний бізнес. Сам думаю - якусь може Церкву створити? Давай організуєм якусь церкву, якось назвем її красиво. Давай назвем «Перехрестя».!

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com