Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
ФСБУ-Грицак-Гудвін пікчерс

Журналіст-розслідувач Олександр Ружанський, який знаходиться на чужині, тому що йому довелося тікати з України через переслідування з боку терористичної організації ФСБУ, зробив епічний запис у Фейсбуці.

"СБУ ПІКЧЕРЗ ПРЕДСТАВЛЯЄ.
СІКВЕЛ ЕПІЧНОГО БЛОКБАСТЕРА 2016 РОКУ “ВИКРАДЕННЯ ІЛЮШИ БОГДАНОВА". "ЧАСТИНА 2.”

Друзі, навіть не знаю, як почати. Бо, сцуко, і сміх, і гріх. Пам’ятаєте історію з відео “спецоперації з попередження викрадення агентами ФСБ колишнього співробітника ФСБ Іллі Богданова”? Не можу трохи не похизуватися, але своїм дописом у ФБ я тоді повністю викрив це постановочне шоу від рукожопих режисерів з СБУ, яке дві ганьби правоохоронної системи України - Луценко і Грицак, намагалися втулити суспільству, як справжнє визволення Богданова і затримання його викрадачів.

Сам Ілля, треба сказати, тоді все ж таки визнав факт постановки цього відеосюжету. Правда, якось недолуго визнав, бо сказав, що на цьому чудовому відео зафіксовано слідчий експеримент з його викрадення, що, звісно, є повною мачнею. Втім, Вася і Юра взагалі промовчали.

Здавалося б, після такого зашквару СБУ повинна була якось вгамувати свої голлівудські амбіцій. Але ж, історія вчить тому, що нічому не вчить, навіть у короткий термін, а граблі у Васі Грицака енд компані - улюблений предмет для стрибків на щось з розбігу.

Ось і вчора СБУ знову радісно повідомила про чергову перемогу, а ля попередження спроби викрадення Іллі Богданова агентам ФСБ.
Нібито якогось громадянина Росії, який сховався в Україні від путінського режиму, фсбешні найманці намагалися викрасти за гроші і з України переправити до Росії в руки ФСБ.

Причому, це знову відбулося у Харківській області і знову СБУ не втрималася від епічного муві у якості доказу. Нижче, за посиланням, можна насолодитися цим сіквелом історії з Богдановим.

Уважний сінефіл вже на початку перегляду може впізнати руку майстра. Розвиток подій починається зі знайомих з попередніх кінострічок “СБУ пікчерз” кадрів “усі бігуть на затримання”. Хочеться, правда, одразу зауважити: а, чому б СБУ не придбати собі звичайну, але якісну гоупрошку, (портативну екшн-камеру), для таких зйомок? Чому там знімають свої подвиги на якісь гівногаджети? Єдина і можлива розумна відповідь на це питання - такий творчий задум режисера. Називається "хєр вам що розгледіти". Проте, розгледіти і цього разу дещо цікаве нам таки вдалося.

На четвертій секунді кіна можемо побачити, як актор у цивільному і чорній масці не вписується у загальний динамізм сюжету з затриманням бандитів і дозволяє собі рухатися дуже повільно, в результаті чого, актор з автоматом, який був позаду, змушений того відштовхнути зі свого шляху, на що “цивільний" обурено замахав руками. Типу, якого буя?!
Скрін відео 1,2, відео 04-06.

Наступний кіноляп ще більш цікавий. На одинадцятій секунді відео, в момент затримання одного з бандитів біля машини, на задньому плані ми бачимо сбушного Рембо, який стоячи на широко розставлених ногах тримає праву руку, скоріш за все, на пістолеті, демонструючи таким чином, увесь драматизм моменту - тільки ворухнись і я стріляю на ураження! Скрін 3.

Проте, тут же, на передньому плані праворуч, до кадру влазить хтось з незадіяних у мізансцені акторів, який безтурботно перекатуючи щось руками у кишенях своїх штанів зводить весь цей драматизм нанівець. Скрін 4.

Але, найбільш показово дебільний момент зафіксований в кінці цієї кінострічки. І пов’язаний він вже не з кіношною складовою усього цього дійства, а з юридичним ідіотизмом СБУ. Ідіотизмом, якщо це дійсно відео реального затримання злочинців. Але , саме цей момент і ставить жирну крапку на всіх сумнівах.

Що ми бачимо? Бачимо, як співробітник СБУ (а хто, ще?), хапає своїми руками, без спеціальних рукавичок, пачку з грошима і тут же, на радощах і на якомусь стільці починає їх швиденько рахувати. Хіба що пальці не слюнявить.

Мляяяяя… Вони там в СБУ дійсно настільки тупі, що не розуміють, що роблять і що знімають? В СБУ не змогли знайти консультанта серед своїх співробітників, який би пояснив, що згідно ст. 237 КПК України, для
виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення огляд житла здійснюється за правилами обшуку! Обшуку, дебіли! А ви що робили в житлі? Своїми руками мацали і рахували купюри, які, типу є речовим доказом! Чи це таки був обшук? Пофіг, в принципі. Хто-небудь бачив понятих на відео? Я - ні.

Отже, що ми маємо у підсумку. А маємо ми чергову кіновиставу у виконанні людей, які повинні займатися безпекою країни. Але, ці люди вважають, що краще займатися виробництвом фейків на цю тематику.

До речі. Хто знає, чим закінчилася справа з викрадення Іллі Богданова?
Я намагався з’ясувати. Безуспішно. Відомості щодо єдиної людини, дані якої були озвучені СБУ, а саме, колишнього депутата Харківської облради, Володимира Россохи, в реєстрі судових рішень відсутні. А пройшло, нагадаю, вже більше ніж півтора року з дня "викриття викрадання Богданова". Де справа щодо Россохи? Про двох начебто спільників головного злодія взагалі нічого невідомо. Ні прізвищ, ні якихось даних про їх засудження. І хочеться спитати - а чи були хлопчики?

До речі 2. Пам’ятаєте, друзі, гучне затримання восени того року двох хлопців з Революційних правих сил під час нібито спроби придбати два калаша і три гранатомети для Руху нових сил Саакашвілі? Теж відео від СБУ було з фотками. Я тоді теж непогано пройшовся по тому фейку. Хоча, то навіть не фейк був, а відвертий злочин співробітників СБУ.

Трошки нагадаю, що тоді з’ясувалося буквально наступного дня.
Хлопців з РПС знайомий по АТО сбушник запросив до сбушної автівки, в якій було ще два сбушника і в багажнику якої знаходилися сбушна зброя, а потім сбушники в сбушній автівці, разом зі сбушними спецпризначенцями захопили цих двох рпсників за нібито спробу придбати сбушну зброю.

Звісно, за таких обставин хлопців відпустили (але вдома у них все перевернули до гори дригом на обшуках) без жодних юридичних пред’яв і вони навіть розповіли на Ютубі що власне трапилося. Втім, повідомлення про цю муйню і досі висить на сайті СБУ, а юридична амьоба і просто покидьок Луценко постійно згадує, що СБУ викрила якісь спроби прихильників Саакашвілі придбати зброю задля збройних заворушень.

В мене є ще декілька епізодів викриття сбушної брехні, але не буду більше займати вашу увагу, друзі.
Очевидне одне. Аби прикрити свою безпорадність (або, зрадництво) у боротьбі зі справжнім зовнішнім ворогом Вася Грицак зі своїми підлеглими тупо створює фіктивну реальність такої боротьби. Я тільки не впевнений, що це їм всім якось допоможе в майбутньому.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com