Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Супрун

Міністерство охорони здоров'я підготувало законопроект, який скасовує видачу спеціального дозволу від МОЗ на заняття народною медициною.

Про це повідомила у Фейсбуці в. о. міністра охорони здоров'я, жахлива як відьма "реформаторка" Уляна Супрун.

"Якщо сучасна медична наука не визнає практику цілителів, знахарів і екстрасенсів як метод лікування, цього не може визнавати закон і держава. І в жодному разі Міністерство охорони здоров'я не може надавати дозвільні документи на методи, безпечність та ефективність яких неможливо гарантувати. Підготовлений законопроект передбачає скасувати видачу спеціального дозволу на заняття народною медициною (цілительством). Також він забороняє рекламу народної медицини", - написала Супрун.

Однак, зауважила вона, якщо цей законопроект ухвалять, то це не означатиме, що люди, які практикують цілительство, не зможуть цим займатися. Проте їхня діяльність, за словами Супрун, не визнаватиметься законом як така, що може допомогти комусь не хворіти чи вилікуватися.

"Пацієнти, які звертатимуться до гомеопатів чи знахарів, бачитимуть, що їхня діяльність не підкріплена жодними державними документами, а отже, це не є місцем, де надається медична допомога", - зазначила страшна баба Уляна.

Проблема справді існує, серед так званих "целителів" переважають шарлатани й негідники, які обманюють довірливих громадян, але чому тоді так звані "гомеопатичні ліки" вільно у великій кількості продаються в аптеках, і їх навіть рекомендують лікарі? Може й тут якась реформа потрібна?

А в соцмережах рекомендують українцям міцніше тримати за руки дітей і онуків, бо Супрун готується до масштабної реформи "Трансплантація України". Тим часом діти і підлітки масово зникають по всій країні...

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com