Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Тут пройшла інфа про деякі статки нещодавно спійманого на хабарі у $47 000 сбушника, Олександра Карамушки.

Як виявляється, цей сбушний хлоп має Toyota Land Cruiser 2011 року, а його дружина Юлія – Skoda Octavia А5 2012 р. в. Крім того, в наявності у офіцера СБУ дім на 300 квадратів і земельна ділянка на 18.соток під Києвом.
Звісно, на ахвіцерську зарплатню, навіть сбушну, такого не придбаєш і праведний гнів стукає в серцях пересічних українців.

Але, все пізнається у порівнянні. Особливо, коли мова йде про наших різновідомчих правоохоронців. І зараз я пропоную зазирнути у декларацію колишнього військового прокурора сил АТО, який сьогодні трудиться на скромній посаді заступника начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва ГПУ, Костянтина Кулика.

В ній все просто настільки чудово, що одразу хочеться пожаліти сбушного ніщеброда Карамушку, в тому сенсі, що його службова кар'єра обірвалася так зарано. А міг би відкладати з зарплатні і далі, як це робив Костя Кулик, який ніде і ніколи в житті не працював, окрім прокуратури і став власником ось такого майна:

Нерухомість. Дві суміжні квартири загальною площею у 402,5 м.кв., які розташовані в елітному комплексі “Дипломат - хол”, в центрі Києва, на Жилянській, 59. Зауважу, 400 квадратів - це не дім, а лише звичайна, треба розуміти, прокурорська квартирка дбайливо зібрана з двох, ще більш звичайних. Знаходження цього прекрасного помешкання в елітному житловому комплексі в центрі Києва, а не десь на Борщагівці, обумовлено, і я впевнений в цьому, тільки одним - необхідністю швиденько добиратися Костіку до свого місця працевлаштування на Різницькій 13/15.

Крім цього, на одну з своїх неповнолітніх дочок Костя записав ще одну квартиру у Києві, з ганебною площею у 92,6 квадрати.

Земельні ділянки. Першу ділянку Кулика під Харковом, за площею, можна прирівняти до ділянки Карамушки під Києвом - усього 20 соток. Але, це ж Костя Кулик! І вже друга його діляночка передає привіт багатьом пересічним землевласникам України разом з Карамушкою - тисяча соток (106 222 м.кв) прокурорської землиці у Харківській області! Яким чином Кулик став власником такого великого шматка землі історія замовчує.
Згідно декларації за 2017 рік, Костя Кулик також має у власності автомобіль - Mercedes-Benz S-600 1998 р.в. Трошки застарілі понти, але ж, все рівно - понти. Прокурорські.

Втім, не декларацією єдиною живе людина. Тобто, український чиновник, в нашому випадку, прокурор Костя Кулик.

А ще, на його співмешканку і матір трьох його дітей, Ірину Німець, записано:

Надбудова за номером 1420 над квартирами Кулика у “Дипломат - холі* площею 88 м.кв., яка утворює другий поверх його апартементів і доводить їх загальну площу майже до 500 квадратів.

Два паркомісця, № 21 і № 382,(які коштують, як квартира у рідному для Кулика Харкові) у тому самому “Дипломат-Холі”.

Квартира № 14 в будинку № 24 по вулиці Саперно-Слобідській в м. Києві.

Офісне приміщення в мега-елітному комплексі на Печерську “Централ-Парк”, за адресою: вул. Івана Кудрі, 7,оф.2. і вартістю 2 768 768,00 гривень на момент купівлі у липні 2015 року.

Придбаний в салоні в 2015 році новенький, на той час, джип Land Cruiser 200 вартістю близько 2 мільйонів гривень. Скрін 1.

Нагадаю, що саме в цей час, коли Ірина Німець робила коштовні придбання, Кулик був головним військовим прокурором сил АТО і скирдував грошики з контраб… , ой зі своєї заробітної плати. З неї, ага.

А ще, Костя Кулик, восени 2016 р., прикрив свою дупу рішенням відомої і самої чесної судді Печерського суду Васильєвої, яка вирішила, що мати,тоді ще двох дітей Кості - Ірина Німець, до Кості ніякого відношення не має, сім’ї з ним у неї немає, діти народилися просто від стосунків з Костіком і її власність, таким чином на Костю не розповсюджується, бо надбана вона за її, Німець, власні кошти. Тобто, йде НАБУ лісом зі своєю справою, щодо незаконного збагачення Кулика. Бо нічого Костя собі не збагатив. То все гроші дівчини, єдиний смисл спілкування з якою у Кості - це її постійне запліднення.

До речі. А знаєте, як пояснила слідчому судді, ще на стадії досудового розслідування, Ірина Німець свої шалені статки, з урахуванням того, що, як приватний підприємець, вона тоді заробляла усього декілька тисяч гривень на рік?
Зараз розповім. Вам ця шикарна історія сподобається.

Коли пані Ірина ще працювала офіціанткою, один мущінка дав їй пів-мільйона доларів. Потім він помер. Все.

Це, звісно, далеко не вся історія життєдіяльності і майнового процвітання українського прокурора, Костянтина Кулика.
Можна додати, що згідно декларації за 2017 рік, Держава, тобто, ми з вами, видала річну зарплатню Костянтину Кулику у 650 000 гривень. Нагадати, за що ми сплатили Кості такі гроші? За організацію мега-афери, яка ще вийде боком Україні, з незаконної спецконфіскації мільярду, чи скільки там, доларів “банди Януковича”, за фальсифікацію кримінального провадження відносно Михайла Саакашвілі і його прихильників і їх незаконне переслідування. Більше нічим за 2017 рік Костя на роботі в ГПУ не відзначився.

Коротше, всі, хто захоче подивитися в чесні очі Костіка, можуть зробити це 22 травня о 16.00 в приміщенні Голосіївського суду м. Києва, де повинно відбутися засідання по його справі.

Олександр Ружанський

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com