Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
АрселорМіттал

Здається, лише "Правдиві Nовини" вчора оприлюднили інформацію, крім місцевої преси, яка була розповсюджена журналістом у вигнанні Олександром Ружанським.

Сьогодні він зробив ще один допис у Фейсбуці, який можна вважати логічним доповненням до вчорашньої статті, на котру було не дуже багато заходів, можливо, через його оригінальну назву "Черговий злочин на вищому державному рівні". Один з кращих представників творчого колективу ПN пише:

"Друзі, вчора зробив допис відносно страйку робітників залізничного цеху "АрселорМіттал Кривий Ріг" і злочинних дій міністра Інфраструктури Омеляна, який за рахунок держави, зловживаючи своїм службовим становищем, вирішив допомогти приватній компанії, якою є "АрселорМіттал".

На жаль, до цього моменту жодної реакції від згаданих в дописі осіб не відбулося. Можливо, ще не вечір, як кажуть.

Але, дивує те, що наразі жоден з найбільш потужних інформаційних ресурсів країни не приділяє ніякої уваги цієї історії. Тим паче, що мова йде не тільки про залізничників з Кривого Рогу, а й про страйк працівників "Арселор Міттал" взагалі і про страйк на "Укрзалізниці", ' деякі підприємства якої сьогодні страйкують вже сьомий день!

Зайшов на "Цензор.нет.". Шановний Юрий Бутусов! У вас навіть про марку до фіналу Ліги чемпіонів сьогодні написали, а про страйк - ні слова.

Подивився "Страна.ua". Пан игорь гужва! Про те, сьогоднішнє повідомлення про те, кого там колись трахнув Люк Бессон, може й цікаво, але і у Вас жодної згадки про страйк і ганебне рішення Омеляна.

Так само замовчує ці страйки і "Українська правда".
І виникає питання : а як навіть у популярних ЗМІ хочуть розраховувати на довіру громадян, якщо такі суспільно налважливі речі, як численні страйки на одному з найбільших промислових підприємств України і на "Укрзалізниці" там висвітлювати не збираються?

АПД. Сайт каналу 24 - нічого.
Обозрєватєль - нуль."

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com