Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Бабченко

Ввечері 29 травня у Дніпровському районі Києва СБУ знову влаштувало шоу, бо нібито був застрелений 41-річний російський журналіст Аркадій Бабченко.

Як завжди, брехня на брехні, і вже сьогодні виявилось, що російський мутний журналюга з єврейсько-українськими коренями виявився "живее всех живых". Оригінальний текст статті був написаний ще до того, як виявилось, що "старшина запаса" Аркаша насправді "подставной". По його професійній діяльності це давно було зрозуміло...

Коли Бабченко вирішив сховатися від Мордору в Україні, я ще тоді написав у свій блог, що це необачний і ризикований крок, бо ж ФСБУ в нас дуже успішно працює. Російський журналіст Шеремета вирішив сховатися від "колективного путіна" в Україні, та ще й наважився писати правду навіть про наших прокурорських і його професійно вбили. До речі, коли опозиційний російський журналіст Сотник втік з Росії в Грузію, то блогер pauluskp похвалив його за розум, бо ж на сьогодні Україна це...

Про це влучно написав у Фейсбуці Сергій Єрмоленко:

"Не встигли захолонути гільзи після вбивства Бабченка як пересічні знов заволали - куди дивиться міліція, тьфу ти, поліція і аууу, CБУууу !))) Ви зовсім йолопи, чи досі вірите що живете у власній державі де ВАШІ спецслужби захищають ВАС і ВАШУ безпеку? А Сашка Білого хто вбив по вашому? Часом не мусорський спецназ. А героя і патріота України Олега Мужчиля (Лісника) хто вбив по вашому? Часом не те ж саме ваше ФСБУ? Затямте нарешті що всі ці "служби" й "спецслужби" мають до вас відношення лише в тому сенсі що живуть приспівуючи на ВАШІ гроші й за ВАШ рахунок. І все !))) Не більше.

І опальний депутат держдуми Вороненков і опозиційний журналіст Бабченко шукали в Україні політичного притулку та захисту від Путіна, а знайшли свою смерть. Це закономірно бо лише наївний може сподіватись на захист від Путіна у країні де президент політичний васал цього самого Путіна і його надійний торговий партнер."

Геннадій Чебаненко пише у Фейсбуці:

"До всіх журналістів центральних ЗМІ!!! Ваше лицемірство з приводу вбивства Бабченко немає меж. Бо ви не журналісти. Ви лайно. Смердюче гидке лайно. Це Бабченко був справжнім журналістом. Він не сидів на центральних олігархічних каналах росії і не зализував зад російським олігархам та путіну. А ви сидите і кожен день лижите дупу свому олігарху, допомогаючи цим розвалювати громадянську спільноту в якій живуть ваші діти, ваші рідні, знайомі і ви самі. З вашого вонючого продажного нутра виливається кожен день море лайна на справжніх громадянських порядних активістав та діячів. Це ви маніпулюєте інформвцією та брешете на угоду покидькам. Ні хто з вас , працюючих на 1+1, ACTV, СТБ, Інтер, Новий, Україна, 112, і т.д, не розкаже у прямому етері , що його хазяїн, коломойський, пінчук, ахмєтов, аваков, льовочкін та інше лайно насправді є звичайне організоване злочинне угрупування. Тому закрийте свої смердучі пики с приводу вбивства Бабченка, продовжуйте лизати дупу свому тупому олігарху і чекайте того часу коли вони і вас вб*ють."

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com