Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Вкотре найбільший виробник «солодкого холоду» – компанія «Рудь» – запропонував мешканцям і гостям міста незабутні відчуття на Святі Морозива.

Головною метою цьогорічного проекту було ще більше розваг і позитивних емоцій. Про це говорить і ключове повідомлення свята – «100% вражень»!
Всю територію заходу було умовно поділено на дві локації: атракціони та парк розваг. Слід сказати, що організатори максимально спростили умови потрапляння на атракціони. Купивши одне будь-яке морозиво «Рудь» на самому святі, гість отримував квиток. Цей квиток і був своєрідною перепусткою на активність. Загалом в цьому році запропоновано було 18 різнопланових видів розваг: для будь-якого віку та різного спрямування.
Справжньою несподіванкою Свята стало розширення парку розваг. Окрім сцени, гості мали можливість відвідати Творчий бульвар, Дитячий сквер, Родинну алею та Спортивну площу. Участь в активностях парку розваг була вільною від квитків і абсолютно безкоштовною! Веселощі кожної локації включали конкурси та естафети, показові виступи та змагання. Звісно, при цьому всі учасники отримували дарунки, цінні призи та найсмачніше морозиво «Рудь»!Президент компанії «Рудь» – ПАТ «Житомирський маслозавод» — Петро Рудь: «У цьому році Свято Морозива реалізується під девізом «МЕГА»! Ми доклали всіх можливих зусиль, щоб кожен наш гість отримав мегазадоволення та 100 відсотків вражень! Розширено соціальну складову проекту, розроблено нові активності, збільшено загальну кількість розваг. Сподіваюсь, що кожна родина, яка завітала сьогодні на захід, змогла відчути себе одним цілим. Адже найголовніше, чому ми приділяємо увагу на Святі Морозива – родинна участь, дружнє єднання, взаєморозуміння. Вдячні кожному, хто сьогодні прийшов, кожному споживачеві за довіру та лояльність до компанії. Від себе – обіцяю, що торгова марка «Рудь» і надалі буде радувати новинками морозива, цікавими смаками та тримати планку якості».

 

Довідка. У 2017 році свята відбулися у 12 містах України: Житомир, Новоград-Волинський, Кропивницький, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Коломия, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Коростень, Краматорськ, Ємільчине.

Дітлахами та дорослими було з'їдено близько 10 тонн морозива: тобто цілий залізничний вагон, доверху наповнений пакунками холодного смаколика.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com