Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Порошенко

Я практично не приймав участі в обговоренні законопроекту щодо Антикорупційного суду. Свідомо. Бо є абсолютним скептиком відносно цієї "реформи". І, зрозуміло, що я не поділяю радощів з приводу прийняття Закону про АКС.

Колись я глузував з намагання Саакашвілі щось змінити в Україні починаючи з Одеської області. Дописи про це і досі висять у мене на сторінці, хоча я взагалі дуже позитивно ставлюсь до Михайла Ніколозовича. Проте, не можна очистити авгієви стайні, якщо помити тільки одну конячку.

Було і навпаки, коли я відмовившись від власних поглядів на системні речі, чомусь вирішив, що НАБУ і САП щось там можуть змінити в корупційному, українському болоті. Але, ці два бобіка вельми логічно здохли. І зараз вбиваються останні цвяхи у кришку їхньої труни. Нещодавні вибори у Громадську раду контролю НАБУ і обрання сьогодні набушним аудитором 82-річного дідуся з числа совєцьких дипломатів (читай - співробітників КДБ), наочно це продемонстрували.

А є ще повністю підконтрольне владі ДБР, керівництво якого створено з прокурорського лайна і куди вже направили свої лижи усі слідчі корумпованої і відверто злочинної ГПУ.

Є ВККС, яка протягнула у Верховний суд абсолютну більшість забракованих Громадською радою доброчесності суддів.

Є СБУ, про яку взагалі смішно казати, як про службу, яка повинна боронити українську державну безпеку.

Так само залишиться сміттєзбірник людського лайна у вигляді ГПУ.
Про МВС навіть не згадую.

Тобто, залишається вся система злочинної, зрадницької і корупційної влади. І як тут можна надіятися, що антикорупційний суд щось змінить у країні? Тим більше, що найпаскудніший з усіх режимів в Україні прилаштувався робити корупцію абсолютно законною.

Що таке Ротердам+?. Це шахрайство і відкрита корупція влади, яку обгорнули у обгортку законності.

Що таке український газ по 7000 гр і доходи у мільйони доларів керівництва Нафтогазу?. Це теж корупція і теж шахрайство.

Що таке зарплатня суддів у сотні тисяч гривень? Це законний хабар режиму ручним суддям, ще й за рахунок бюджету, аби вони виконували забаганки покидьків при владі.

І що тут може зробити Антикорупційний суд? Все по закону!

Ось, тому я і не вірю ні у які зміни в країні за допомогою якогось одного, чи навіть декількох, типу, правоохоронних органів. Це вкраїнське болото з гівна засмокче будь-який найраспрекрасніший Антикорупційний суд просто тому, що іншої долі в цьому болоті у АКС об'єктивно бути не може.

Нищити треба все. Всю систему влади. Без жалю і під коріння. Без огляду на чиїсь чудові обличчя, міжнародних донорів і Північного сусіда в першу чергу.

Олександр Ружанський

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com