Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Алкоголік Юга

Постійна патологічна брехня нашої влади призводить до того, що навіть у дуже поважних інтелігентних людей цензурних слів не вистачає.

Відомий науковець, доктор історичних наук Павло Гай-Нижник зробив у Фейсбуці допис, який можна було б назвати кумедним, якби не було так сумно. Текст наведено без редакційного редагування:

"Я, звісно ж, не такий фахівець, як Антон Геращенко. Але... Пільмень, а ти куди зник.... За базар відповідати тебе вчили в молодості! Чуєш, так я не пойняв... Прокурор сказав, що у першому замаху на Окуєву є приватне замовлення! В мене два питання: Ти ж, Геращенко, верещав що то є ФСБ. Піздобол, гадаєш память притупилася! Сука! Я вимагаю агентів ФСБ, бо ти свяня кричав про це на кожному каналі! Свиня, де агенти!?
І по друге, Ви ідіоти влаштовуєте нам цирки! А потім, гадаєте, усе забулося? Де росліди Шаповала!? Ви підараси казали, що то є Ваш колега і це питання честі!
Не маєте ні мізків, ні честі! Скоти! І убивці!
Нє, так а що Антоша не буде вибачатися? І у відставку не подасть? Так якого х... Антоші, зоряни -- радники щось коментують взагалі! Хлопці, Вам у березні 2019 -- буде піздець! Або виступ президеннта Перра ПорошенкоО (все -- наш президент проститутка!)
Насправді президент -- баба, не просто баба -- курва!Цьом, Цьом. (це було послання до Олега Ляшко (він же баба), побратими так пишуть). Просто якби була б партія -- Олега Ляшка! А так -- партія Олега Ляшко (баба! чи курва, яка різниця, я з блядями не маю стосів)."

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com