Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Марш збоченців

Єдина справжня реформа в Україні за останні 4 роки - це постійні Марші хворих людей, яких спонсують гей-лоббі з Європи.

До речі, ці марші педерастів мусора охороняють не менш відданно, ніж магазини "Рошен".

35 депутатів Європейського парламенту закликали українських лідерів і владу приєднатися до своїх громадян на Марші рівності ЛГБТ-спільноти, який відбудеться в Києві 17 червня.

Про це йдеться у відкритому листі до президента Петра Порошенка, Кабінету міністрів і Верховної Ради, розміщеному на сайті євродепутата Ребекки Хармс, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Також українську владу закликали гарантувати безпеку учасників Маршу. У документі наголошується, що "КиївПрайди" минулих двох років продемонстрували прихильність країни захищати права громадян на мирні зібрання. "Ми закликаємо українську владу зберегти мир цього року 17 червня і гарантувати безпеку на майбутньому "КиївПрайд", - написали депутати.

Вони також закликали владу України завершити роботу щодо захисту прав представників ЛГБТ-спільноти. Євродепутати нагадали, що Україна залишається однією з останніх у Європі країн, в якій представників ЛГБТ-спільноти не захищають жодні закони. "Великі зміни часто починаються із символічних жестів. Ми закликаємо українських лідерів і владу приєднатися до своїх громадян на "КиївПрайді" 17 червня. Зробіть історію і станьте разом з українцями, які йдуть до демократії в нашій європейській сім'ї", - написали євродепутати.

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com