Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Днями стало відомо, що вирок і всі судові рішення по справі колишнього соратника Михайла Саакашвілі - Северина Донгадзе, засекречені.

Це вже відомий трюк, який запровадив у практику юридичний імбіецил на посаді Генерального прокурора, Юрій Луценко. Як тільки ви бачите, що по якійсь справі судові ухвали і рішення засекречені, знайте, ця справа відверто сфальсифікована. І пофіг, що вироки по кримінальним справам, згідно Конституції України і Закону України “Про доступ до судових рішень”, повністю засекречувати не можна. Лише персональні дані в них. Але, у Луценка і чесних українських суддів саме повністю!

Так прокурорським і суддівським покидькам спокійніше. І хто з них спитає за це? Втім, якщо від нас ховають одне, ми покажемо інше.

Нагадаю, що головним виконавцем замовленої владою справи проти Михайла Саакашвілі з боку Генеральної прокуратури, є відомий власник елітної київської нерухомості і великих земельних ділянок, колишній військовий прокурор сил АТО і нинішня шістка самого Луценка - Костянтин Кулик, відносно якого у суді зараз слухається кримінальна справа за незаконне збагачення.

Ну, як слухається? За більше ніж півтора року розгляд справи по суті так і не розпочався. Костя відверто кладе на суд і на судові засідання не з’являється. З різних, абсолютно надуманих обставин. Суд радісно приймає те, що Костя на нього кладе і особливих заперечень не має.

Втім, кладе Костік не тільки на суд, а і на інші установи. Зокрема, комунальні. І ось тут більш детальніше.

Як мені вдалося встановити,(не дуже, напружуючись, якщо чесно), Костянтин Кулик і його цивільна дружина, Ірина Німець, є злісними неплатниками комунальних послуг ( електроенергія, постачання та відведення холодної води, постачання та відведення гарячої води, опалення).

Згідно даних сайту комунального концерну «Центр комунального сервісу» Кулик і Німець, за комунальні послуги надані у квартири, власниками яких вони являються, на сьогодні, 09.06.2018, мають наступні борги :

Кулик - за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 59 (елітний житловий комплекс “Дипломат-хол”), кв. № 1326 - 3 840,44 гр.

- за адресою : м. Київ, вул. Жилянська, 59 ( Дипломат-хол), кв. № 1327 - 7 126,24 гр.

Німець - за адресою: м. Київ, вул. Івана Кудрі, 7 (ультра елітний житловий комплекс “Централ-парк”), оф. №2 - 5 982,70

Таким чином, загальна сума боргу сімейства Кулика і Німець за комунальні послуги складає майже 17 000 (16 949,38) тисяч гривень! І це з урахуванням того, що Кулик, як (грьобаний) учасник бойових дій, користується не аби якими знижками при нарахуванні оплати за комуналку.

Причому, хочу відмітити, що ці борги у Кулика накопичувалися. Платежів ніяких не було, ні в квітні ні в травні. Ні у нього, ні у його дружини. Я вже декілька місяців відслідковую цю ситуацію. І всі відповідні скріни в мене в наявності. Можливо, низька зарплатня Кості Кулика у ГПУ, яка за 2017 рік склала близько 650 000 гр.,(згідно його декларації) не дозволяє Костіку своєчасно і повністю сплачувати комуналку. Натомість, всі знають, як за копійчані борги комунальники витрушують останнє з зубожілих боржників А Костя та Іра продовжують жити повноцінним життям гламурних багатіїв.

До речі. Може хтось подумає, що у Кулика і його дружини стався якийсь форс-мажор і у людей просто немає грошей аби розрахуватися за комунальні послуги? За відповіддю на таке можливе питання я сходив на сторінку Ірини Німець (_n_e_m_e_z) в інстаграмі.

Так ось. Все у людей зашибісь! Я не буду публікувати тут скачані мною фотографії зі сторінки Німець з етичних міркувань. Бо на них присутні її з Куликом діти. Але, кожен може зайти на цю сторінку і подивитися сам, як живе ця прокурорська сімейка. Я тільки відмічу декілька останніх подій, які висветлені на сторінці Німець.

28 травня сімейство Куликів повним складом відвідало розкішний київський ресторан “Прага” з величезною літньою терасою.
Ті, хто не платить за комуналку, можуть скуштувати тут чудові тигрові креветки на грилі і найсвіжіші в Києві устриці. Хтось жаліється, що в цьому елітному ресторані ціни занадто великі. Але, хіба це повинно бентежити, елітного комунального боржника з ГПУ?

30 травня Ірина Німець возила старшого сина робити зачіску у відомому київському салоні краси для жінок і їх діточок - G. Bar. Не знаю, мабуть, це такий спеціальний салон краси для комунальних ніщєбродів. Нема грошей на комуналку? Ласкаво просимо до нашого салону!

І що ми маємо у підсумку, друзі? Черговий приклад того, як владні покидьки срати хотіли на суспільство і на свої громадянські обов'язки. Навіть у таких дрібницях, як комунальні послуги. Це пенсіонери стоять в черзі аби своєчасно їх сплатити. Українські елітні паскуди при владі, з ксівами і повноваженнями щімити лохів, живуть іншим життям. Вільним від боргів, моральних умовностей і кримінальної відповідальності.

Олександр Ружанський

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com