Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Пам'ятаєте, друзі, я нещодавно робив допис з приводу того, що керівництво "Нафтогазу" вирішило нагородити себе премією близько 40 мільйонів доларів за перемогу над "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі?

Я звертав увагу на той факт, що бабло вирішено попилити навіть не зважаючи на те, що московити на весь світ оголосили, що гроші, які арбітражний суд присудив Україні, вони віддавати не збираються

Тоді до мене в коментарях набігла рошенівська поєбєнь, яка почала волати, що премію цю, нібито, будуть сплачувати після одержання грошей від Росії. Ха-ха-ха.

Коротше. Може комусь і заплатять у "Нафтогазі" коли-небудь потім, але тільки не його керівництву, яке доволі логічно вирішило, що краще розпилити бабулєси "Нафтогазу", які є зараз, ніж чекати на гроші "Газпрому", яких нема, і ще невідомо, чи будуть вони взагалі.

Не відкладаючи проблему у довгий ящик, Голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв ВЖЕ отримав майже 8 мільйонів доларів, а комерційний директор, Юрій Вітренко, 6 мільйонів проклятих доларів які так ненавидить його мамка. Причому, гроші ці два пана отримали у гривні але одразу придбали на них долари. Мабуть, щось знають про чудові перспективи української валюти.

І хочеться спитати. А за що тоді отримала гроші норвежська юридична фірма «Wikborg, Rein & Co DA Advokatfirma», яка з 2014 року уклала з «Нафтогазом» угоди на загальну суму 25,30 млн євро за те, що представляла його інтереси у Стокгольмському арбітражі у суперечках з "Газпромом"?

До речі. Відомо, що норвежські юристи залучили до цієї справи юристів українських. З юридичної фірми "Aequo", близької до адміністрації Президента. Прикольно, але навіть і тут влада про себе не забула.

Вобчем, картина маслом така, що керівництво "Нафтогазу" залучило до судового процесу з "Газпромом" юристів, які за це отримали чималі гроші, але незважаючи на такі витрати, за юридичну перемогу, тобто, роботу виконану іншими, премію заплатило собі. З грошей, яких нема. Ау, НАБУ!

Олександр Ружанський

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com