Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Голова найстарішої офіційної язичницької організації України, Духовної течії "Великий Вогонь" - Князь Огін благословив Україну-Русь і нагадав, прихільникам рідної віри, що Купайло — свято безалкогольне.

"Сьогодні язичники з вечора будуть святкувати Купала. Кохайтеся, браття, зі своїми жінками! Але ж не забувайте омити водою своє тіло і вогонь перед цим запалити. Якщо святкувати будете вдома, запаліть хоч свічку.  Ще раз нагадую, що алкогольні напої на свято Купайла не вживають...А знаючі люди на світанку зілля збирають. Слава Сварогу!" - — написав Князь Огін у свій блог.

У джерелах, в яких згадується Купала, слово «Купала» відносилося то до вогнища, то до місця, де відбувалося ігрище, а частіше усього означає день, в який відбувалося ігрище.

Згідно пізніх уявлень, рівно опівночі з тріскотом розривається пуп`янок, а потім, розсипаючи іскри, розпускається квітка папороті й осяває все навколо. Тому, хто відшукає її та зірве, земля відкриє свої таємниці: він розумітиме мову птахів та звірів, знатиме, де заховані всі скарби. Той, хто зірве квітку, почує голоси рідних людей, які будуть з ним розмовляти; сміливець отримає здатність ставати невидимим і приймати будь-яку подобу.

Оксана Матвейчук

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com