Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Авиакомпания «Браво»

Українська авіакомпанія Bravo, чий літак 14 червня потрапив у жахливе ПП в аеропорту "Київ", знову шокувала своїх клієнтів.

"Поверталися до Києва з іспанського міста Аліканте рейсом 1222. Здивувало, що на борту не можна було купити ніякої їжі. Гаразд, врешті-решт без їжі можна було і обійтися. А ось без води ... Води теж чомусь не було", - написав у Facеbook головний редактор газети "Факти" Олександр Швець.

Їхній виліт затримали на 8 з половиною годин, а літак загнали в кінець льотного поля, "кудись ближче до городів".

"Їхати до нього автобусом було довго і соромно. Чому соромно? Та тому що авіалайнер російського "Аерофлоту" стояв, пристебнутий до "рукава", яким пасажирам легко і зручно було пройти до салону літака".

Але найцікавіше, як пише журналіст, почалося вже на борту.

"Після жахливої задухи хтось із екіпажу врубав на всю потужність такий холод, що пасажири почали кутатися в усе, що було під рукою, стаючи схожими над полонених німців під Сталінградом. На третій годині польоту, зігрівшись, відморожені туристи потягнулися до туалетів. Ні, не до туалетів, а до одного туалету. Тому що з чотирьох туалетів працював лише один".

Додає, що так "професійно" довести до настільки убогого стану рівень обслуговування українських авіапасажирів не кожному майстру вдасться.

"Наші ж вітчизняні майстри знущатися над авіаклієнтами вчергове довели, що немає меж досконалості. Адже, виявляється, можуть же, сучі діти, якщо постараються. А так постаратися ще вміти треба. І останнє. Коли ж ви, сучі діти вітчизняного авіапрому, поважати людей будете ?! Себе не хочете поважати - ваша справа. А ми всі до чого? Справа ж, як ви розумієте, не в тому, що в літаку не працювали туалети і рамка ілюмінатора в 13-му ряду загрожувала відвалитися в будь-який момент. Питання в іншому: хто-небудь взагалі перевіряє ці літаки перед вильотом? Адже ми не бачили ще, як там всередині виглядають двигуни", - підсумував Олександр Швець.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com