Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
менти

Три роки тому, 4 липня 2015 року, влада під виглядом реформи МВС випустила на вулиці українських міст озброєних вогнепальною зброєю наркоманів, алкоголіків, колишніх повій і психів у чорних кепочках.

Так продовжилась побудова поліцайської держави, хоч спочатку дехто повірив, що нові поліцаї будуть краще старих мусорів, але вірили владоохороням недовго.

Хамовиті по відношенню до людей, надзвичайно жорстокі, а часто просто неадекватні "нові поліцаї" постійно стають героями кумедного, або кривавого відео, яке розповсюджується у соцмережах. Допомоги від них дочекатися неможливо, якщо раніше вони прибували по виклику до місця злочину в кращому випадку хвилин за 30, то зараз, як пишуть користувачі соцмереж, можуть і зовсім не приїхати. То ж українці повинні самі себе якось захищати і триматися подалі від мусорських виродків, бо саме вони зараз становлять найбільшу загрозу для життя і здоров'я звичайних громадян.

Сьогодні по зомбіящику радники пахана МВС Авакяна (Авакова) - Антошка Геращенко і Зяма (Зорян) Шкіряк, мабуть, будуть бризкати слиною, розповідаючі про "успіхи реформ". Брехати вони вміють, але вони не будуть пригадувати події, які відбулися в Ірпіні увечері 29 червня в Київській області патрульний поліціай вкусив людину за ніс. Це спровокувало бунт під поліціайською комендатурою Ірпеня.

Про це повідомляє "Портал Ірпеня".

Потерпілим виявився журналіст видання "Закон і контроль" і активіст автомобільного руху "АвтоЄвроСила" - Сергій Головатенко. Зі слів Сергія конфлікт почався після того, як поліцейські (автомобіль шкода з держ. номером 0800) попросили пред'явити документ знайомого Сергія, на що журналіст попросив поліцейських попередньо представитися і показати свої документи, що посвідчують особи поліцейських, як того регламентує закон. Після чого поліцейський став погрожувати, що вкусить журналіста... що, власне, і зробив на очах у здивованих свідків. Пізніше, медичні працівники надали медичну допомогу Сергію, адже в результаті укусу, на обличчі активіста утворилася рана.

Після нападу, співробітники поліції швидко поїхали. Цей інцидент дуже сильно обурив активістів "АвтоЄвроСили", які стали, вже вночі, збиратися під ірпінським відділенням поліції з вимогою покарати винного і оплатити медичні витрати Сергія. Всього приїхало підтримати потерпілого приблизно сотня активістів АЄС. Неадекватна поведінка поліцейського викликала підозри, що він може бути чимось хворий, тобто потерпілий потребував аналізу, а самого поліцейського стали називати "вампіром".

В результаті кілька годинного розгляду, приїхав відповідальний по області лейтенант поліції Андрій Лисий видав розпорядження винним членам екіпажу поліції здати табельну зброю, а після чого вони були зняті з патрулювання.

На цей раз громада захистила місцевого активіста, хоча по всій Україні мусорські виродки нібито хочуть спровокувати нову Врадієвку.

Микола Крамольник

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com