Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
танчики

Вчора "Правдиві Nовини" опублікували статтю, яка називалась - "На покинутій військовій базі знайшли нову військову техніку без охорони".

Там було опубліковано резонансне відео на яке миттєво відреагували МО і МВС. Відео, до речі, вже видалено з мережі Ютюб. Можливо, що відео видалили самі блогери для того, щоб менти не прийняли велику дозу "вєществєнних доказатєльств у врємєнноє пользованіє".

Блогерів вже шукають владоохоронці!

Про це з посиланням на поліцайську прес-службу повідомляє "Українська правда".

"Слідчий вніс відомості за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.162… Кримінального кодексу України та розпочав досудове розслідування", – йдеться в повідомленні.

Стаття 162 – це незаконне проникнення до житла чи до іншого володіння особи, незаконне проведення в них огляду чи обшуку. ЇЇ санкція передбачає обмеження волі на строк до 3 років.

"Невстановлені особи незаконно проникли на територію одного з харківських підприємств, де здійснювали несанкціоновану відеозйомку, яку в подальшому було розміщено в соціальних мережах", – зазначають у відомстві.

Владоохоронці наголошують, що встановлюють обставини події та осіб, причетних до неї.

В прес-службі місцевої поліціайської комендатури "Українській правді" сказали, що наразі не можуть повідомити, де саме було знято відео, бо це встановлюють слідчі.

Водночас, у Міноборони наголосили, що "ролик знятий на території одного з підприємств у Харкові, а не у жодній з військових частин Збройних Сил України".

У відео зазначається, що склад танкової техніки розташований за 500 метрів від залізничної станції Харків-Сортувальний, де починається територія Харківського бронетанкового заводу.

Користувачі соцмереж припускають, що, можливо, це ті самі скандальні харківські танки, відправку в Росію яких, згідно виконання контракту, так протидіяла українська громадськість на початку офіційної "невійни".

Генадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com