Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Шановні читачі! Вибачте, що частенько згадуємо про бридкого олігарха Порошенка, але журналіст-розслідувач "Правдивих Nовин" Олександр Ружанський зробив у Фейсбуці просто суперовий запис.

Якщо хтось не знав, або забув, Олександр Ружанський вже декілька місяців вимушений переховуватися за кордоном, бо в Україні йому реально погрожували вбивством.

Олександр Ружанський пише:

"Тут відпочивший від державних турбот Петро Олексійович, сьогодні зранку вже наступними виборами взявся перейматися.

Звісно, васал Кремля Порошенко, як водиться, обурюється можливими діями Кремля. В даному випадку, щодо втручання у майбутні вибори.

Треба розуміти, що за передвиборчою технологією Порошенка, узгодженою з Москвою, усі супротивник Петра Олексійовича будуть оголошені кандидатами від Москви.

Особливо пікантним, в цьому сенсі, виглядає зарахування Порошенком націоналістів до сил, які будуть підтримуватися Кремлем.

Не знаю, навіщо Порошенко переймається українськими націоналістами, чий ймовірно спільний кандидат у Президенти має рейтинг в рази нижчий, ніж у представника "улюбленої" націоналістами нацменшини, Вадіка Рабиновича, але ситуація дуже показова.

Досмолоскипились, хлопці. Ваші безпорадні, нікчемні і абсолютно беззубі, по відношенню до олігархічно-злочинної влади, акції не тільки відвернули від вас значну частину патріотично налаштованих громадян, але й зробили з вас зручну мішень для передвиборчого побиття Порошенком. Мішень, типу, кремлівського походження.

В принципі, все закономірно. Відсутність ініціативи і наполегливості у боротьбі приводить до того, що ініціативу починає проявляти супротивник. Чи, може, для націоналістів влада ніякий не супротивник?"

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com