Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Їм усім потрібна війна

Вони всі бажають війни. Якщо хто забув війну на сході України почали саме православні фанатики, зробивши своїм штабом Святогорську лавру.

З РПЦ Гундяєва нібито все зрозуміло, як і з їх спільниками з ПЦ Московського патріархату, але багатоконфесійне українське стадо Христоса має не лише московських погоничів. Якщо ви вважаєте, що Київський патріархат краще Московського, то зверніть увагу на вершину цинізму, яка подається деякими ЗМІ як "откровення".

Війна на сході України сприяє зростанню Київського патріархату.

Таку заяву зробив предстоятель Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) Філарет в ефірі телеканалу "Прямий".

"Наша мета – зростання, збільшення Київського патріархату, і в цьому нам допомагає сам Господь. Яким чином? Допустив війну. А ця війна сприяє зростанню Київського патріархату..."

Філарет, як і Гундяєв, радіє, що на сході України йде війна. Для нього це не трагедія! Ось він який - високосмердючий церковний бізнес на крові. А рядові хрестаті попи-батюшки ще й непогано заробляють на відспівуванні загиблих бійців.

От і не вірте після цього українським язичникам, які стверджують, що церква, будь-яка, головний ворог української нації.

До речі, агентів КГБ-ФСБ в роскольницькій церкві Філарета не менше, ніж в УПЦ МП.

Микола Крамольник

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com