Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Активісти вимагають відставки міністра культури

Штаб патріотичних сил оголосив про початок безстрокової акції з вимогою відставки міністра Євгена Нищука та його команди екс-регіоналів.

Журналіст Ігор Громов опублікував у Фейсбуці офіційну заяву Штабу патріотичних сил:

"Зрадників Майдану на гілляку!

Зрадники Революції Гідності міністр культури Євген Ніщук та Державний секретар міністерства культури Ростислав Карандєєв своєю діяльністю створили умови для знищення духовних досягнень Майдану.

Головне досягнення Революції Гідності – це пробудження української Нації, що дісталась нам ціною загибелі кращих синів та доньок України.

Майдан був логічним продовженням боротьби багатьох поколінь українців за національну незалежність.

Всі сподівання українців на реальні зміни після перемоги Майдану були свідомо знищені саме тими, хто закликав їх віддати своє життя заради кращого майбутнього.

Отримавши величезний кредит довіри від народу, голос Майдану Євген Ніщук перебіг зі сцени Майдану в комфортне крісло міністра культури 50-мільйонної країни. Євген Ніщук свідомо оточив себе відвертими українофобами та партійними функціонерами доби зрадника-Януковича.

Команда Ніщука відверто та цінично знищує українську культурну спадщину. Євген Ніщук у злочинній змові з Держсекретарем міністерства культури України Ростиславом Карандєєвим діючим агентом ФСБ Росії та з їх куратором-рейдером Олександром Сусленським назначають на керівні посади своїх маріонеток для забезпечення подальшого шахрайства та знищення української Нації.

Реалізацію їх спільних корупційних схем ми бачимо на таких прикладах:

- рейдерське захоплення заповідника Київсько-Печерська Лавра;

- ситуація навколо Національної музичної академії ім П.І. Чайковського (консерваторії);

- намагання рейдерського захоплення території ДП “Укркінохроніка”;

- спроба цинічного захоплення приміщення центральної районної бібліотеки ім. Євгена Плужника;

- відсуність Єдиного електронного Реєстру історичних пам’яток музейних фондів України;

- махінації та недоцільне використання 145 млн. гривень держбюджету з Інституту української книги.

Міністр культури Євген Ніщук, заступники міністра культури Т. Мазур та Ю. Рибачук, Держсекретар міністерства культури Р. Карандєєв, сірий кардинал Мінкульту О. Сусленський, депутат Госдуми Росії від партії “Единая Россия” М. Максакова, т.в.о. Інституту української книги С. Ясинський

На смітник !!!"

Ігор Громов також додає, що цікавим є той факт, що заступник міністра культури Тамара Мазур формально не відноситься до цього міністерства а напряму підпорядкуєтьсяміністру юстиції Павлу Петренку.

Саме підпис Мазур стоїть на документах, на основі яких розпочалася, зокрема, скандальна спроба забудови Сінного ринку та будівництво неменш скандального театру на Андріївському узвозі.

Тамара Мазур давала згоду на відкриття ресторану площею 1 500 метрів на території Арки Дружби народів і тільки тиск громадськості зупинив це будівництво.

Крім того, підпис Мазур стоїть на дозвільних документах, за якими Будином вчителя, де засідала Центральна Рада Грушевського мав би перейти структурам наближеним до Пінчука та Непопа.

Геннадій Боценюк

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com