Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Якщо ви — власник мотоцикла, скутера або мопеда хоча б рік чи два, то добре відчули, як складно його ремонтувати.

І головна проблема — не надмірна ціна, а брак якісних запчастин до конкретної моделі байку. З такими труднощами постійно стикаються як фанати раритетів, так і користувачі сучасного мото парку. Місія інтернет-магазину “Moto-R” — задовольнити потребу в якісних та недорогих складниках всіх мотолюбителів України.

В асортименті “Moto-R” ви знайдете будь-що для вашого мотоцикла

Команда онлайн майданчика постійно вивчає попит на мото запчастини. Тож у продажу представлені складники до:

  • сучасних азіатських мотоциклів, мопедів та скутерів (виробництва Японії, Китаю, Кореї);

  • мотоциклів, що випускалися радянськими виробниками й досі продовжують експлуатуватися;

  • мотоблоків сільськогосподарського призначення.

Якщо потрібні запасні складові частини, мастила та інші витратні матеріали, вузли до електричної системи та блоку керування або цілий двигун — підберемо все по одинці й разом. А також запропонуємо спеціальну літературу, де докладно описані правила використання та ремонту вашого мотоцикла.

Окремий розділ каталогу мотозапчастин — мото гума, і не лише на мотоцикли, квадроцикли чи мотоблоки, а й на велосипеди та навіть дитячі візочки.

Потрібна якість за розумними цінами — це в “Moto-R”

Магазин співпрацює з перевіреними виробниками Китаю, Кореї, Малайзії. Це — великі заводи, що виготовляють мотозапчастини за ліцензією. Тож технічні параметри складників цілком прийнятні та відповідають заявленими характеристиками. От ціна — значно нижча від вартості оригінальних деталей. А для деяких раритетних мотоциклів такі запчастини — єдиний шанс знов відправитись підкорювати дороги та простори.

Доречі, оригінальні запчастини в асортименті інтернет-магазину “Moto-R” також присутні.

Якщо вагаєтесь щодо вибору — проконсультуйтесь з продавцями. Вони добре розуміються і на мототехніці, і на запропонованому асортименті.

В “Moto-R” — швидка доставка всією Україною

Склад і пункт самостійного вивозу облаштовані в Харкові — тут надаються послуги кур’єра. В інші міста України замовлення надсилаються будь-якою зручною для вас транспортною компанією.

Весь товар — в наявності, тож строк доставки не перевищує 5-ти робочих днів.

Аби сплатити покупку, скористайтесь готівкою або передплатою на банківську картку. Можливий накладений платіж, якщо це передбачено регламентом обраного перевізника.

 

 

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com