Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

З самого ранку 1 вересня мікрорайон Житомира, який в народі називають "баба Іра", хоч баби Іри давно нема, був огорнутий надзвичайними засобами безпеки.

З 8 ранку мусора "прибирали" (точніше, просили власників прибрати) приватні автомобілі під будинком Крошенська, 8, а також перехоплювали і перевіряли усі підозрілі автомобілі, які проїздили по вулиці Крошенській. Потім з'явились спецагенти в однакових синіх, білих і сірих футболках.

Напередодні у ЗМІ була інформація, що Геннадій Зубко привезе до Житомира мадам Порошенко, дружину самого олігарха Петра Олексійовича, начебто на відкриття реконструйованої Житомирської гімназії № 3. Достовірно не відомо, чи відбувалися там урочисті події (принаймні сайт гімназії про це взагалі нічого не повідомляє), але телезйомки проводились у дитячому садочку, який за великі гроші "реконструював" пан Хрєнов, брат кнопкодава ВРУ від БПП Розенблата.

В почесному ескорті було 22 автомашини, включаючи 2 швидкі допомоги і великий зелений автобус, на якому перевозили дітей.

Більше інформації є у найнаближеніших до тілес пані Порошенко журналістів 5 і 112 каналів, які паркувались у дворі навпроти.

Досі не зрозуміло, що була за пожежна тривога в будинку по вул. Покровській 149, це якраз на в'їзді до "хрєнового садочка". Не зрозуміли це і самі мешканці будинку, але це примусило побігати як мусорів, так і "агентів у футболочках".

 

Журналіст-розслідувач "Правдивих Nовин" Олександр Ружанський, який вимушений переховуватись за кордоном через реальні погрози владоохоронців теж не міг втриматись, і написав у Фейсбуці свій коментар до Дня Знань, який відбувся 1 вересня:

"Чергове грьобане паскудство влади.
Комсомольська мразота Луценко попіарився разом зі своїм дивом третього тисячоліття на діточках і похизувався тим, що вони вчаться за 600 метрів від окопів.

Діти вчаться на відстані смертельного пострілу від звичайної стрілецької зброї на передку! Чим тут вихвалятися, окрім скотського єбанатізму режиму Порошенка?

Бо це означає, що ці діти є заручниками не тільки московитів і їх найманців, але й рошенівської мразоти.

До речі. Тільки за премії двох нафтогазівських аферистів, Коболєва і Вітренка, у 14 мільйонів доларів, можна було б побудувати дітям школу з бомбосховищем подалі від окопів і ще й купити з десяток імпортних, новеньких автобусів, аби возити до неї цих діточок.

До речі 2. А не забагато останнім часом піару не пов'язаного з основною діяльністю, від паскуди Луценка, який, типу, в президенти не збирається?"

Геннадій Боценюк

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com