Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Проект "Стіна"

Працівники регіональних центрів зайнятості отримали від свого київського керівництва з Державної служби зайнятості України завдання знайти серед безробітних тих хто готовий попрацювати на проекті «Стіна».

Про це повідомив житомирський журналіст Сергій Бовкун, після спілкування з заступником директора житомирського обласного центру зайнятості Віктором Зубрицьким.

За словами службовця, під час під час відвідування безробітними центрів зайнятості у них мають поцікавитися, чи не бажають вони взяти участь у будівництві оборонних споруд на кордоні з Російською федерацією.

«Це лише опитування. Але жодної заявки на таку роботу наразі не має», - зізнається – Віктор Зубрицький.

Про проект «Стіна», як про можливість відгородитися від агресивних сусідів за допомогою інженерних споруд, громадськість уперше почула у вересні минулого року. З тих пір було багато суперечок щодо ефективності «Стіні», щодо її кінцевої вартості, джерел фінансування та врешті-решт щодо того, як здійснювати будівництво поблизу ділянок кордону, які не контролюються українською владою.

Тим часом, чернігівські прикордонники та місцеві волонтери не чекали допоки високопосадовці визначаться і ще до настання холодів спорудили свій власний варіант «Стіни» - кілька кілометрів протитанкових траншей і земляних валів. При цьому з державної скарбниці ніхто грошей не просив і на «відкатах» ніхто не збагачувався.

А щодо безробітних, то напевно нашим державним мужам варто було б подумати також про інші проекти, які б сприяли створенню постійних, а не тимчасових робочих місць.

 

Автор: Славко Пригода

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com