Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Переможець виборів у Австрії

Лідер Австрійської народної партії, яка здобула перемогу на парламентських виборах, запросив до коаліційних переговорів ультраправу Партію свободи.

На Мальті підірвали автомобіль журналістки Дафни Каруани Галіції

На Мальті підірвали автомобіль журналістки Дафни Каруани Галіції, яка була автором розслідувань корупції в рамках проекту Panama Papers.

Ісландія

Президент Ісландії Гвюдні Йоуханнессон прийняв відставку прем’єр-міністра країни Бьярні Бенедиктссона після скандалу з листом батька глави уряду на підтримку засудженого за педофілію.

Польща

Польща планує побудувати паркан вздовж лінії кордону з Україною та Білоруссю. Таким чином поляки хочуть запобігти міграції диких кабанів.

Трамп

Президент США Дональд Трамп запланував саміт світових лідерів щодо реформи Організації Об’єднаних Націй, який відбудеться 18 вересня в Нью-Йорку.

російська красуня

Імпортозаміщення може торкнутися парфумерної та косметичної сфер. Сьогодні близько 90% інгредієнтів в російських кремах і духах – імпортні. Мінпромторг РФ вивчає можливість виробництва їх в Росії.

SWIFT

Ці банки перебувають під санкціями США і Євросоюзу.

США

У Державному департаменті США вважають недоречними коментарі російської влади щодо потреби вислати з Росії понад 750 американських дипломатів.

Республіканці у Конгресі США вимагають розслідування щодо потенційних зв'язків демократів і передвиборчого штабу Клінтон з Україною.

цигарки

У минулому році Україна зайняла першу позицію серед країн, які нелегально поставляють контрабандні сигарети в європейські країни.

Китайський євразійський проект

Схожий на Twitter китайський сервіс мікроблогів Sina Weibo тепер блокує всі згадки про президента Росії Володимира Путіна.

   
© newspravda.com