Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Меркель

Канцлер Німеччини Ангела Меркель під час виступу на економічній конференції в Берліні заявила, що в даний час Європейський союз не може самотужки захистити себе від зовнішніх загроз, і може покладатись тільки на підтримку США в цьому питанні.

Про це повідомило агентство Reuters.

"Звичайно, це означає, що така країна як Німеччина, яка сьогодні витрачає на оборону 1,2% від ВВП, і Сполучені Штати, які витрачають 3,4% ВВП, повинні рухатися до однакових показників", - заявила при цьому Меркель.

Тим не менш, за словами канцлера, Німеччині доведеться збільшити витрати на оборону, щоб впоратися із зовнішніми викликами.

Меркель також додала, що не очікує від інших країн ЄС, що вони будуть нести тягар оборонних витрат у довгостроковій перспективі.

Можна запропонувати Німеччині замість збільшення оборонного бюджету збільшити фінансування гей-парадів. Це не покращить обороноздатність, але у випадку війни буде як в старому американському анекдоті про жінок-поліцаїв: якщо згвалтування неможливо уникнути, спробуйте розслабитися і отримати задоволення.

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com