Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Facebook

Митна прикордонна служба США пропонує включити в візовий процес ще одни пункт - надання іноземцями інформації про особисті сторінки в соціальних мережах.  

Саме таку пропозицію внесли штатівськи митники до федерального реєстру. Цей реєстр в свою чергу регламентує питання анкети прибуття /від'їзду, які збирають у негромадян США на кордоні, повідомляє immigrant.today.  

Відповідно до запропонованих змін, ці форми будуть включати в себе новий пункт (необов'язковий для заповнення), в якому особи, які в'їжджають в країну, надаватимуть інформацію про свої сторінки в соціальних мережах із зазначенням конкретних платформ і екранних імен.  

Американська громадськість протягом 60 днів має право прокоментувати нову пропозицію, перш ніж вона буде офіційно розглянута.

Загалом увага американців до активності імігрантів у соцмережах виникла, як то кажуть, не вчора і не просто так.

Ще з кінця 2015 року, після стрілянини в Сан-Бернардіно, штатівські спецслужби стали уважно вивчати профілі в соціальних мережах. Адже, як зясувалося, один з нападників відправив публічну заяву на Facebook і раніше посилав приватні повідомлення через Facebook друзям, обговорюючи варіанти жорстокого нападу.

І що цікаво, приватні повідомлення були відправлені ще до отримання терористом візи.

Тож виходить, що подібні нововведення не каприз зажраних спецслужб, або митників, як це буває у нас, а спроба вберегти своїх громадян від нових загроз.

Славко Пригода

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com