Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Китай посилює флот та авіацію

Про це заявив керівник японських сил самооборони адмірал Кацутоші Кавано.

Очільник японських сил самооборони адмірал Кацутоші Кавано заявив, що Китай нарощує військову присутність у розташованому між берегами Китаю та Японії Східнокитайському морі. За словам японського адмірала, це змушує японську авіацію бути постійно напоготові.

"Видається, що китайська активність зростає як на морі, так і у повітрі", - цитує адмірала агенція Reuters у четвер, 30 червня. Він уточнив, що японські винищувачі піднімалися більше 80 раз за останні три місяці, тоді як минулого року загалом було 114 вильотів. Кавано наголосив, що Токіо "дуже стурбований" можливою реакцією Китаю на рішення міжнародного суду, який повинен винести вердикт щодо територіальних претензій Пекіна у Південнокитайському морі.

Рішення суду, юрисдикцію якого не визнає КНР, буде винесене 12 липня. Проти Китаю позиваються Філіппіни, які історично претендують на 90 відсотків Південнокитайського моря. Через останнє пролягає чимало міжнародних торгівельних шляхів. Китай підкріплює свої претензії посиленням військової присутності у водах, а також спорудженням штучних островів.

Також повідомляється, що згідно з новою доповіддю щодо поширення в Китаї чорної трансплантології, в країні заради органів вбито вже близько півтора мільйона в'язнів совісті.

Як повідомляється, доповідь підготовлено екс-держсекретарем Канади Девідом Кілгуром, правозахисником Девідом Мейтасом і журналістом Етаном Гутманом. У ньому стверджується, що щорічно китайські хірурги виконують від 60 тис. до 100 тис. таких трансплантацій, незважаючи на заяви влади про припинення цієї практики ще два роки тому. Відзначається, що переважно серце, печінку та інші органи витягують у прихильників Фальньгун - поширеної в Китаї медитативної практики. Її послідовники зазнають утисків з боку влади протягом багатьох десятиліть. The Independent пише, що офіційно китайський уряд заявляє про 10 тис. операцій з трансплантації органів щорічно. Однак автори вважають, що ця цифра значно занижена. У свою чергу, в МЗС країни заявили, що ці дані є «уявними і безпідставними» і «не мають ніякої фактичної основи». Минулого року з'явилася інформація, що Китай, як і раніше, покладається на органи ув'язнених для пересадки, незважаючи на заяви представника міністерства охорони здоров'я про те, що в країні відмовляться від цієї практики.

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com