Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Хоч деякі ЗМІ і повідомляють, що військовий переворот у Туреччині придушено, самі повстанці заявляють про те, що будуть продовжувати рішучу боротьбу в ім’я народу і демократії.

За деякими джерелами президент Ердоган втік з країни, але урядові турецькі ЗМІ запевняють, що він залишився для того, щоб боротися проти «хунти». За третьою версією він спочатку втік, а потім повернувся. В будь-якому разі перед своїми прихильниками він виступав у аеропорту Стамбула.

Повстанці нанесли авіаудар по президентському палацу в столиці Туреччини.

Раніше про провал військового перевороту заявив глава турецької розвідки Нух Йілмаз. Разом з тим в Туреччині почалися масові арешти підозрюваних в заколоті. Правоохоронці повідомили про 336 затриманих.

Ввечері, 15 липня, турецькі військові здійснили спробу військового перевороту. У турецькій столиці чути стрілянину. Військові перекрили міст через Босфор і зробили спробу роззброїти поліцію. Над Анкарою літають військові винищувачі. У Стамбулі танки перекрили під'їзди до аеропорту. Прем'єр-міністр Туреччини Біна Йілдірім заявив про спробу перевороту в Туреччині, він запевнив, що "турецькій демократії нічого не загрожує".

У свою чергу турецькі військові заявили про захоплення влади в республіці з метою наведення порядку і збереження демократичного режиму. Чинний уряд Туреччини заявило про готовність використовувати силу проти "повстанців".

ЗМІ заявляють про 60 загиблих і 336 арештованих.

Олігарх Порошенко, звичайно, висловив свою підтримку Ердогану, який прославився жорстокими політичними репресіями і згортанням свійських свобод, яких домоглися передові представники турецького суспільства.

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com