Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Т-90

Завдяки всюдисущим блогерам до українського сегменту мережі потрапило фото російського танку Т-90 з нанесеною на ньому українською символікою. Щоправда танк іграшковий. Виготовили іграшку у Китаї.

Відповідним знімком з читачами свого блогу поділився молодий український вчений кандидат фізико-математичних наук Антон Сененко.

На російському танку Т-90 китайський виробник розмістив український прапор та символи Збройних сил України. За словами блогера, це демонструє безграмотність творців іграшки. 

Водночас Сененко чи то жартома, чи то серйозно зауважує, що «якщо подумати, то все сходиться». Мовляв «коли армія орків буде знищена, то набагато раціональніше використовувати нашими військами їхні вцілілі танки для контролю їх же просторів в складі міжнародної миротворчої місії. Китайці щось знають» (!?).

«Китайці - давня, мудра нація і нічого без сенсу (в політиці) не роблять. У них досі в підручниках історії частина Рашки позначена як їхня Маньчжурія», - написали у коментарях до блогерського запису.

Тим часом у мережі продовжують висміювати найрізноманітніші прояви російської войовничої істерії в тому числі посилення контролю за населенням Криму з боку російських силовиків і військових на тлі подальшого занепаду туристичного бізнесу.

Славко Пригода

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com