Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
паранджа

У ФРН можуть зобов'язати жінок, які носять паранджу, показувати обличчя у певних сферах суспільного життя.

У Німеччині можуть частково заборонити носіння паранджі. Як заявив глава міністерства внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр, відповідний намір погодили під час зустрічі земельні міністри внутрішніх справ Німеччини, які є представниками коаліції ХДС/ХСС.

"Ми одноголосно висловились за заборону паранджі. Вона є неприйнятною для нашої багатонаціональної країни", - зазначив де Мезьєр в інтерв'ю ZDF-Morgenmagazin у п'ятницю, 19 серпня. За його словами, міністри погодились, що у ФРН необхідно юридично запровадити зобов'язання показувати обличчя там, де це є суспільно необхідним - під час водіння автомобілів, відвідування установ державної влади та державної служби, у відомстві реєстрації громадянських станів, у суді, а також у школах та університетах.

Як очікується, пізніше у п'ятницю, 19 серпня, де Мезьєр разом з земельними міністрами під час брифінгу представлять громадськості подробиці своїх пропозицій.

Раніше канцлерка ФРН Анґела Меркель заявила, що носіння паранджі заважає інтеграції у німецьке суспільство, а також пообіцяла, що у правовому вирішенні цього питання міністр внутрішніх справ Томас де Мезьєр може розраховувати на її повну підтримку.

В той же час у Росії на високому рівні обговорюють можливість впровадження обов`язкового обрізання усіх жінок (видалення клітора, після якого жінка не відчуває ніякого задоволення при заннятті коханням), про що говорять не лише мусульманські діячі, а і деякі православні мракобіси. До речі, дикунські обрізання дівчаток прямого відношення до ісламу не має, не кажучи вже про юдейсько-православну традицію.

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com