Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Швеція узаконить «вилов» мігрантів

Поліція Швеції отримає право на раптові перевірки компаній на предмет наявності в складі їх персоналу незаконних мігрантів.

Порушникам загрожує тюремний термін і депортація, повідомляє Reuters з посиланням на нові поправки, що посилюють міграційне законодавство Швеції.

Згідно з новими правилами, поліцейські зможуть перевіряти документи і брати відбитки пальців у підозрілих осіб. Посилюється також політика щодо членів сімей мігрантів, які бажають потрапити до Швеції, щоб возз'єднатися з родичами.

Як повідомляється, нові правила будуть діяти до тих пір, поки європейські країни не домовляться про справедливий розподіл квот на біженців

Тим часом, ліва партія Швеції вже піддала ці поправки критиці, зазначивши, що вони можуть привести до дискримінації за расовою ознакою. У партії попереджають, що в підсумку все власники темного волосся або карих очей будуть розглядатися як підозрілі особи, і їм постійно доведеться доводити, що вони мають право жити в Швеції.

У на початку 2015 року міграційний криза торкнулася Швеції. Біженці, яким відмовили в наданні притулку, були позбавлені права на грошові виплати і житло. В результаті понад 12 тис. людей, яким загрожувала депортація, перейшли на нелегальне становище.

Логічна політика уряду Швеції обумовлета тим, що воно складається з представників корінного населення. А ось українці усьому світу демонструють мегатолерантність, коли при владі іноземці, які навіть українською мовою не володіють і не хочуть її вчити.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com