Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Аваков

Тбіліський міський суд Грузії заочно розглянув клопотання прокуратури і санкціонував арешт керівника Одеського облуправління Нацполіціі Георгія Лорткіпанідзе в якості запобіжного заходу.

Як повідомляє головна прокуратура Грузії, Лорткіпанідзе підозрюють в перевищенні службових повноважень під час розгону мітингу опозиції 26 травня 2011 року, за часів президентства Міхи Саакашвілі, якого в Україні вважають реформатором, а в Грузії злодієм.

Раніше чиновника викликали на допит в якості свідка на 21 вересня. Однак Лордкіпанідзе не з'явився до слідчих, пояснивши це тим, що повинен виступати на парламентських слуханнях у Києві.

12 листопада має відбутися чергове засідання у справі нинішнього керівника Нацполіціі Одеської області.

За даними прокуратури Грузії, 26 травня 2011 року в результаті розгону мітингу загинули 2 людини, 250 отримали травми, близько 800 демонстрантів були незаконно арештовані.

Тбіліський міський суд виніс вирок у цій справі стосовно колишнього міністра внутрішніх справ Грузії Вано Мерабішвілі. Він засуджений на 4,5 року і відбуває термін ув'язнення. Лордкіпанідзе був його заступником.

Тим часом голова МВС Аваков знову викликав хвилю гніву і обурення українців.

Доброволець Олександр Ружанський пише:

«Розкрившаяся консерва довбойобізма, Арсен Аваков, фактично звинуватив противників свого довбоєбізму - презумпції правоти поліцейського, у роботі на Росію.
І це в той самий час, коли гарячий прихильник цієї "презумпції" , паскуда Матіос, відкрито співпрацює з Росією, звертається за допомогою до Росії й посилає своїх підлеглих на гірсько-лижні курорти у Росію.
Втім, у Матіоса і Авакова, які разом переслідують українських патріотів, російські вуха стирчать вже давно.»

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com