Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Як заправити автомобіль за допомогою iPhone

Виробник ультрарозкішних автомобілів Bentley анонсував новий додаток для iPhone, який дозволяє власникам машин ще менше спілкуватися з простими смертними - їх позбавлять від відвідування загальнодоступних заправних станцій.

Щасливим власникам Bentley більше не потрібно втрачати на це час - тепер приїхати і наповнити бак автомобіля паливом можуть спеціально навчені люди.

Щоб власники Bentley могли заощадити свій дорогоцінний час на регулярних заїздах на заправку, було розроблено мобільний додаток і організований сервіс доставки бензину прямо в бак автомобіля. Власникам британських седанів і купе залишиться лише вибрати з його допомогою зручний час.

Коли власнику Bentley знадобиться наповнити бензобак він просто відкриває додаток Filld for Bentley і викликає заправника. Програма автоматично визначає геолокацію автомобіля і розблокує люк паливнозаливної горловини по приїзду кур'єра на спеціально обладнаному пікапі. Все відбувається без участі власника, а після заправки гроші автоматично списуються з «прив'язаної» до додатка карти.

Правда, за доставку доведеться заплатити окремо. За словами британців, сервіс Filld for Bentley не має аналогів у інших марок. Правда, поки додатком можуть скористатися тільки жителі Каліфорнії. Надалі, можливо, послуга заправки з доставкою з'явиться і в інших регіонах.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com