Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Сіндзо Абе

Трамп планує зустрітися з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе.

Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе стане першим іноземним лідером, який зустрінеться з обраним президентом США Дональдом Трампом після його перемоги на виборах.

Про це повідомляє Бі-бі-сі. Зустріч в Нью-Йорку пройде на тлі стурбованості з приводу майбутнього напрямку зовнішньої політики найбільшого союзника Токіо. Адже під час кампанії Трамп заявляв, що Японія і Південна Корея повинні докладати більше зусиль для утримання американських військ на азіатській землі.

Він також засудив велику торговельну угоду президента Обами з Японією та іншими країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону. США і Японія були ключовими союзниками з моменту закінчення Другої світової війни, коли Штати допомогли Японії відновити свою економіку.

Абе зупиниться в Нью-Йорку на своєму шляху до саміту Азіатсько-Тихоокеанського регіону в Перу. Але подробиці зустрічі в четвер ще не ясні.

«Там було багато плутанини», – сказав агентству Рейтер японський чиновник.

Також залишається неясним, хто ще може бути на зустрічі з Абе.

«Ми хочемо захистити наш союз зі Сполученими Штатами під час перехідного періоду», – прокоментував заплановану зустріч високопоставлений японський чиновник міністерства закордонних справ Тетсуйя Отсуру.

Цікаво, що Трамп категорично відмовився зустрічатися з олігархом-корупціонером Петром Порошенком і не захотів навіть говорити з ним по телефону.

Нещодавно ще й японці принизили «солодкого» олігарха, заборонивши імпорт солодощів «Рошен», про що повідомляє Facenews.ua. В Японії цукерки Рошен позначені таким написом:

個人でのご利用は【業務用食材】の商品知識が無いためのクレームが多く、出品社や当市場の業務妨害にもなりますので禁止となっています。

Що перекладається, "тільки для особистого використання. Продажі і громадське харчування ЗАБОРОНЕНІ, продукт не отримав допуск на японський ринок."

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com