Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Порошенко

24 листопада Петро Порошенко провів цілий ряд важливих зустрічей і переговорів в Брюсселі на саміті Україна-ЄС. Були і посмішки, і оплески, і втішні коментарі, але все ж настрій цього дійства неабияк зіпсували європейські ЗМІ, пише Злой одессит.

Зокрема, "Reuters", яке опублікувало буквально акомпанементом до приїзду Порошенко не дуже-то і приємну статтю, розбиває кришталеві замки зашорених оптимістів. Хоча, зашореним навряд чи можна, що-небудь розбити ... Але - до суті!

Чи то "Reuters" - це теж щось з розряду шОтунов і руки кремля, то чи справи і справді йдуть настільки погано у реформаторів, що західні ЗМІ б'ють в саму точку.

Вже не в перший раз візити Порошенко за кордон супроводжуються критичними і переконливими статтями про нього. Наприклад, в січні цього року "The Wall Street Journal" опублікував статтю про корупційні схеми, які покривали Порошенко і Яценюк. Не "Вести" або "Вечірній Київ" і тим більше не Лещенко-Соболєв, а "The Wall Street Journal".

Під час візиту Порошенко в Вашингтон "The New York Times" публікує подібну по наповненню статтю, що викликало критику з боку адміністрації президента на адресу журналістів видання. Порошенко вирішив позасідатися з "ланцюговими псами демократії". Людина за межами свого городу, по суті, мало, що означає, заїдається зі ЗМІ, яке побоюється навіть бомонд з капітолійського пагорба. Результат нам відомий.

Але то все і справді за океаном, а під боком ... А що під боком? Всі забули офшоргейт? І ВИПУСК "Süddeutsche Zeitung", одного з найбільших німецьких видань, що виходить тиражем понад 400 тисяч примірників, головним героєм якого якраз став невеликий, нікчемний і взагалі копійчаний панамський офшорчик українського президента? Теж елемент гібридної війни?

Сумно, але з моменту інавгурації Президент України в західній пресі все частіше згадується не на тлі словосполучення "Революція гідності", а всього лише одного слова - корупція. На жаль і ах! А тому - посміхаємося і махаємо на камери в Брюсселі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com