Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Пентагон

Обраний президентом США Дональд Трамп заявив, що обрав генерала морської піхоти Джеймса Меттіса майбутнім головою Пентагону.

Про це він заявив на акції своїх прихильників у Цинциннаті, повідомляє The Washington Post.

"Ми збираємося призначити скаженого пса Меттіса  секретарем з оборони" - заявив Трамп.

При цьому він пожартував, що медіа мають тримати цю звістку у таємниці.

«Ми збираємося оголосити про його призначення у понеділок наступного тижня. Тримайте це у таємниці» - пошуткував обраний президент.

Меттіс, який у 2013 році пішов з посади глави центрального командування США, часто говорив, що Вашингтону бракує цілісної стратегії.

Меттіс критикував Барака Обаму за недостатню військову підтримку союзників, заявляв, що Америка страждає на «стратегічну атрофію» та називав агресію Росії проти України у Криму та на Донбасі «значно гострішою, значно серйознішою», ніж вважають у Вашингтоні та ЄС.

Він також вказував, що метою дій президента РФ Володимира Путіна є розкол НАТО.

Журналістка Мирослава Гонгадзе, перебуваючи у Вашингтоні останні кілька років, має змогу аналізувати американську політику «з перших рук». Відтак, вона поділилась з оглядачами видання «Газета.юа» своїми міркуваннями щодо того, чи варто Україні чекати допомоги із Сполучених Штатів за президенства Дональда Трампа.

Трамп ще не призначив очільника Державного департаменту, роль якого у формуванні зовнішньої політики Сполучених Штатів, у тому числі – щодо України, важко переоцінити. Тим не менш, з огляду на те, що більшість нарад з питань національної безпеки відвідує обраний разом з Трампом Майк Пенс, саме він буде курувати міжнародні відносини. Це добре, адже цей політик відверто визнавав загрозу, яка виходить від Росії.

Треба зазначити, що допомога Україні — це не допомога проросійському режиму сіоністів-україножерів. Трамп наврядчи буде допомогати Порошенку чи Авакову. Він має можливість заарештувати офшорні рахунки українських олігархів і скоріше за все буде примушувати єврейську бандовладу піти з політики. Чи зможе Путін врятувати своїх києвських холуїв поки що важко передбачити.

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com