Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Будівля Європейської рахункової палати

У Європейській рахунковій палаті вважають, що фінансова допомога Україні не дає належного ефекту. В першу чергу це пов'язано з недостатніми успіхами в боротьбі з корупцією.

Європейська рахункова палата поставила під сумнів масштабну фінансову допомогу Україні. Програма допомоги, ініційована в 2007 році, до цього моменту дає вельми обмежений ефект, як повідомляється в заяві фінансових спостерігачів, оприлюдненому в середу, 7 грудня.

До 2014 року причиною вважалося недостатнє прагнення до реформ з боку тодішнього українського уряду. Після подій на Майдані був зафіксований певний прогрес, проте реультати нового пакету допомоги на 11,2 мільярда євро залишаються нестійкими. Одним з негативних факторів, крім війни на сході України, фінансові спостерігачі називають великий вплив олігархів на політику та економіку країни.

"Експерти повідомляють, що боротьба з корупцією в Україні проходить з перебоями, оскільки система кримінального переслідування досі недостатньо незалежна від уряду, а олігархи володіють впливом на політичні партії", - йдеться в заяві Європейської рахункової палати. У зв'язку з недостатніми успіхами в антикорупційній боротьбі загальна програма допомоги знаходиться під загрозою, стверджується в повідомленні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com