Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Яресько

22 березня 2017 року екс-міністра фінансів України Наталю Яресько було призначено виконавчим директором (CEO) Ради з фінансового управління та контролю для Пуерто-Рико: вона займатиметься «поверненням країни до фінансової стабільності».

Про це сама Яресько напсала у Фейсбуці:

«Основним завданням Ради є оцінка й затвердження щорічного бюджету та плану відновлення фінансової стабільності, які розробляє уряд острова, а також сприяння реструктуризації боргу. Як Виконавчий директор Ради, я буду відповідати за розробку стратегії та здійснення контролю за її реалізацією, одночасно співпрацюючи зі всіма зацікавленими сторонами, зокрема, публічним та приватним сектором в США й Пуерто-Рико, медіа, громадськістю», - розповіла вона.

Яресько наголосила, що перед нею постають величезні виклики, оскільки Пуерто-Рико потерпає від років фінансового дефіциту та боргової ноші.

Схоже, що олігарх Порошенко навчив цю бабу-гепалку брехати і не червоніти! Яресько запевняє, що під час її перебування на посаді міністра фінансів з 2014-го до 2016-го року «Україна показала приклад виходу зі складного фінансового становища». Де ж це й вихід?!

«Режим суворої економії, реструктуризація боргу, структурні реформи – саме ці заходи у сукупності змогли зупинити економіку на краю прірви та повернути до фінансової стабільності й відновлення, а саме від зниження ВВП на 10% у 2015 році до зростання ВВП майже на 2.0% у 2016 році... Я планую використати цей досвід в Пуерто-Рико та вірю в те, що злагоджена робота всіх зацікавлених сторін поверне Пуерто-Рико на шлях до економічної та фінансової стабільності», - заявила колишній міністр фінансів.

«Я також пишаюсь тим, що є одним з перших українців, якого призначено на високу міжнародну фінансову посаду. Поруч з багатьма східноєвропейцями, які вже відіграють значну роль у Світовому Банку, Європейській Раді, Європейській Комісії та Парламенті, ООН, НАТО та інших організаціях, українці будуть відігравати ще більшу роль в міжнародній суспільній політиці завдяки своєму досвіду, освіті, таланту та відданості», - додала Яресько.

«Я буду продовжувати свою роботу з розвитку ціннісно-орієнтованого лідерства в Україні на посаді Голови Ради директорів Аспен Інституту Київ. Я також залишаюсь членом Дорадчої Ради Львівської бізнес школи Українського Католицького Університету та почесним членом-нерезидентом Атлантичної Ради. Кожен день протягом останніх 25 років я віддавала Україні, працюючи на її благо. Я буду і надалі всебічно її підтримувати», - запевнила брехлива дурепа.

Капець скоро буде Пуерто-Рико. Скоро вони дізнаються, що таке «вихід виходу зі складного фінансового становища»…

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com