Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
США запроваджують нові санкції щодо Ірану

У США ухвалили рішення ввести нові санкції щодо тринадцяти фізичних осіб та дванадцяти установ, які пов'язані з програмою балістичних ракет Тегерана. Дані обмежувальні заходи також торкнуться деяких організацій.

Про це повідомило одне з авторитетних вітчизняних видань.

У Повідомленні йдеться: «Санкції, зокрема, спрямовані проти іранських мереж підтримки в Китаї і Об'єднаних Арабських Еміратах, які намагаються допомогти Тереграну отримати технологію і матеріали для розвитку програми виготовлення балістичних ракет».

Представники Міністерства фінансів Сполучених Штатів Америки заявили, що обмежувальні заходи накладені на терористичні угруповання «Гезбола» в Лівані, яких підтримує Іран, мережі та осіб, які співпрацюють з елітними частинами Іранської революційної гвардії QudsForce.

Прийняті сьогодні рішення стали результатом того, що чиновники Сполучених Штатів охарактеризували як «тривалий процес, що включає консультації з головними агентствами США, а також союзниками Америки», передає видання. Однак, за словами офіційних осіб, основною причиною заходів стали випробування балістичної ракети, які пройшли 29 січня всупереч резолюції ООН, яка забороняє Ірану проводити подібні випробування.

Нагадаємо, Хассан Роухани, президент Ірану, у своєму першому інтерв'ю західним журналістам розповів, що прийняті рішення щодо іранської ядерної програми – це перший крок деескалації конфлікту з Сполученими Штатами Америки.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com