Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Представників «російської мафії» підозрюють у численних злочинах, включаючи рекет, шахрайство і контрабанду наркотиків.

Американська влада висунула звинувачення майже 30 членам російськомовного організованого злочинного угруповання у вчиненні цілої низки злочинів, включаючи перевезення близько 5 тонн викраденого шоколаду.

Про це повідомили в управлінні федерального прокурора, передає "Голос Америки".

У переданих в федеральний суд матеріалах вказується, що Спільна робоча група ФБР з організованої злочинності в Євразії заарештувало 27 членів нью-йоркського угруповання за підозрою в рекеті, шахрайстві в Інтернеті і з кредитними картами, контрабанді наркотиків, а також злочинах, пов'язаних зі зброєю і викраденням майна.

Відповідачам також пред'явлені звинувачення в здирстві, організації незаконних азартних ігор і викраденні людей.

В матеріалах справи зазначається, що угруповання працювало в штатах Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Флорида, Пенсільванія, Невада та інших місцях за кордоном.

Багато членів угруповання народилися на території колишнього Радянського Союзу. Влада вважає, що вони регулярно відвідували і контактували зі спільниками в Грузії, Україні та Росії.

Багато хто в США важає, що зараз невірно казати — російська мафія, а треба визнати, що це російсько-єврейська мафія, бо всі представники російської мафії мають ізраїльські паспорти.

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com