Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
НАТО

НАТО оголосило про завершення розгортання чотирьох багатонаціональних батальйонів на східному фланзі у країнах Балтії та Польщі в рамках програми стримування Росії.

Про це повідомив генсек НАТО Єнс Столтенберг під час візиту до Литви.

"Чотири бойові групи є знаком єдності, сили та рішучості НАТО…Ці бойові групи надсилають чітке повідомлення: напад на одного союзника - це напад на всіх членів Альянсу. Вони демонструють триваючу силу трансатлантичних зв'язків. Солдати з Північної Америки та Європи стоять разом, готові захищати один одного", - сказав Столтенберг.

Генсек НАТО приїхав на навчання "Залізний вовк" в рамках яких вперше литовський батальйон, який очолює Німеччина, проводить спільні дії з розміщеним у Польщі батальйоном, який очолюють США.

"Фактичне об’єднання бойових груп в Литві з бойовою групою у Польщі показує, як ми можемо працювати разом, показує єдність НАТО та рішучість НАТО. Багатонаціональні сили, які ми бачимо тут сьогодні, показали, що вони боєздатні і знаходяться у бойовій готовності. Вони тут, щоб запобігти конфліктам та зберегти мир. Вони є частиною нашої відповіді на зміни у сфері безпеки", - додав він.

Рішення про розміщення батальйонів у чотирьох країнах чисельністю 1000 військових кожен було прийнято минулого року на саміті у Варшаві.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com