Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
семіти

Державний департамент США ліквідує ставку спеціального уповноваженого з боротьби з антисемітизмом і підлеглий йому відділ. Ця посада була створена в 2004 указом президента Джорджа Буша-молодшого.

На проведеному анти-дифамаційною лігою круглому столі Ханна Розенталь і Айра Форман, що займали посаду в адміністрації Барака Обами, закликали держсекретаря Рекса Тіллерсона переглянути це рішення, про це повідомляє сайт NEWSru.co.il: новости Израиля.

За їх словами, скасування поста спеціального уповноваженого підірве зусилля США у протистояні антисемітизму - як раз тоді, коли ненависть до євреїв набуває все більшого поширення.

"Держсекретар заявляє, що прояви антисемітизму будуть як і раніше відслідковуватися. Але хто буде цим займатися? До того ж, відстежувати мало - з антисемітизмом потрібно вести непримиренну боротьбу", - істерично заявляє Розенталь.

Форман висловив стурбованість, що тепер у США не буде управління, яке боролося за право євреїв на обрізання і кошерний забій худоби.

Більшість американців недолюблюють євреїв і вважають, що уряду треба жорстко боротися з сіонізмом (як формою національно-расової дискримінації) і російсько-єврейською мафією, але через моду на толерантність небагато хто з американських політиків наважується озвучувати такі «крамольні» думки.

Оксана Матвейчук

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com