Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Китайський євразійський проект

Схожий на Twitter китайський сервіс мікроблогів Sina Weibo тепер блокує всі згадки про президента Росії Володимира Путіна.

Про це пише vlasti.net з посиланням на The Financial Times.

Цензуру ввели після зустрічі президента США Дональда Трампа з Путіним під час саміту G20 в Гамбурзі.

Тепер будь-яка згадка про Путіна в Weibo користувачами, у яких більше тисячі передплатників, виводить на екран повідомлення: «Коментарі до цього посту заборонені». При цьому Трампа та інших лідерів Великої двадцятки критикувати можна.

Відзначається, що президент РФ став єдиним світовим лідером, який отримав подібний «привілей».

«Люди не можуть говорити нічого поганого про Путіна, як і не можна вести дискусію онлайн з питань, які можуть виявитися чутливими для Пекіна», - пояснив китайський журналіст Цай Шенькунь.

Цей крок, покликаний забезпечити російському лідерові захист від критики суспільства, підтверджує нинішній «золотий період» китайсько-російських відносин, наголошується в матеріалі.

Є думка і багато речей, які відбуваються у світі, її підтверджують, що насправді ми воюємо з Китаєм, а Москва погодилася на роль молодшого брата Китаю. Так у окупованому Криму запустили китайський аналог Visa, США назвали Росію й Китай головними кіберзагрозами у світі, зараз РФ і Китай дуже великі друзі, а друзі повинні допомагати росіянам заселяти територію Росії, так китайцям, які живуть в прикордонних районах з Росією, дозволили народжувати до трьох дітей,    також китайці скуповують квартири в Москві.

У вересні 2013 році Пекін озвучив свій суперпроект «Економічний пояс Шовкового шляху», що «об'єднає Великий євразійський багатовимірний простір», включаючи Китай, Центральну Азію, Східну і Західну Європу, з населення в 3 млрд. людей (понад 40% населення Землі) з величезним споживчим ринком.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com