Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Республіканці у Конгресі США вимагають розслідування щодо потенційних зв'язків демократів і передвиборчого штабу Клінтон з Україною.

Голова юридичного комітету Сенату США Чак Грасслі написав у Міністерство юстиції листа, в якому вимагає з'ясувати достовірність підозр про те, що радниця демократів і Клінтон Олександра Чалупа нібито зустрічалася з послом України в США, аби обговорити компромат на Трампа, повідомляє Fox News.

«Судячи з дій Чалупи, вона працювала одночасно на іноземний уряд, уряд України, і на Національний комітет Демократичної партії та передвиборчий штаб Клінтон» – наводить рядки з листа Грасслі Fox News.

Грасслі закликав заступника генерального прокурора Рода Розенштейна відповісти на лист до 3 серпня і розпочати розслідування щодо Чалупи, йдеться далі.

Зацікавлення республіканців щодо цього питання зросло на тлі нещодавніх заяв Трампа.

«Українські спроби саботувати кампанію Трампа – «тихо працювали, щоб просунути Клінтон». Отже, де розслідування, генеральний прокуроре», – написав дядько Дональд у своєму Twitter (переклад подано в інтепретації українського сайту «Канал24». — прим. ПN).

Як повідомляють власні джерела «Правдивих Nовин», зараз в адміністрації Порошенка панують панічні настрої. Дуболоми з СБУ і дебіли з МВС ще не зрозуміли усієї глибини конфлікту, бо американці ще не відповіли на позбавлення громадянства Саакашвілі. Та вони й не зрозуміють (помилка в ДНК) до певного часу. А потім вже буде запізно…

В цей же час Путін щось бурмоче про «адекватну відповідь» на жорстке посилення економічних санкцій США.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com