Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Козел Пеця

Вибачте, шановні читачі, за грубі слова, але так вже сталося, що майже всі міжнародні політичні експерти трохи обісралися.

Багато хто з так званих експертів-політологів кукурікав про те, що нове керівництво США начебто здасть Україну в обмін на Сирію, але «яструби» Вишингтону зробили несподіваний крок. Вони дозволили своїй колонії (фактично Ізраїль не є самостійною державою, він більше схожий на американську військову базу) перенести столицю з Тель-Авіву до Єрусаліму.

Як би це не подобається зараз арабам, такий крок зроблений міжнародними гравцями на догоду плану про повалення режиму російського диктатора Путіна і його васала - українського диктатора Порошенка.

Натяк про це був озвучений Андрієм Ілларіоновим, але зараз вже всі гравці розуміють, що відбувається — повного знищення української нації не буде, але точно відбудеться повне знищення сіоністської мафії на так званому євразійському просторі.

Академік Володимир Пилипчук пише у Фейсбуці:

«Погані новини для Порошенка:

А.США не віддадуть Україну

Головним завданням США в Україні є «супержорстка» лінія щодо Росії. У Вашингтоні дуже хочуть, щоб Москва «поступилася в усіх напрямках.

Крім того, в Держдепі не готові розлучатися з українським проектом, оскільки в нього вкладено багато сил і коштів.

Американські плани на рахунок України наочно демонструє спецпред Держдепу Курт Волкер, за час роботи неодноразово заявляв про реінтеграцію Донбасу і необхідності зупинити агресію Росії максимально можливим способом.

З цієї причини з високою ймовірністю фініш Порошенко відбудеться в самий найближчий час, ще до новорічних свят.

Три сценарії для Порошенка

Головним "постраждалим" від «підключення» США в український процес стане Петро Порошенко, майбутнє якого стане розвиватися по одному з трьох сценаріїв:.

Перший, найбільш оптимістичний – перевибори в 2018 або 2019 році;

Другим варіантом є втеча з України «чартерним рейсом на вже готовий запасний аеродром»;

Третім, найбільш сумним для Порошенка результатом стане озброєна зміна режиму з «дерев'яним макінтошем» в кінці, вважає політолог Мухін».

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com