Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
диктатор

Політичні в'язниці Північної Кореї є такими ж поганими, а можливо, навіть гіршими від нацистських концентраційних таборів часів Голокосту.

Такого висновку дійшов відомий суддя, який пережив Освенцим, після слухань колишніх ув'язнених та охоронців в’язниць КНДР. Томас Бюргенталь працював в Міжнародному Суді, він один із трьох суддів, хто зробив висновок, що лідера Північної Кореї Кім Чен Ина слід судити за злочини проти людства та за те, що його режим використовує жорстокі політичні в'язниці, щоб контролювати населення, пише The Washington Post.

«Я вважаю, що умови в тюремних таборах Північної Кореї є такими жахливими або навіть гіршими за ті, які я бачив і пережив у моїй молодості та під час моєї довгої професійної кар'єри у галузі прав людини», - сказав Бюргенталь, який в дитинстві був в Аушвіці та Заксенхаузені, а також в гетто в Кельці.

Пхеньян традиційно спростовує всі звинувачення і погрожує агресивною відповіддю.

Шляхом жорстоких політичних репресій рухається зараз і Україна. Проросійський режим брехливого олігарха Порошенка вже встиг посваритися зі Сполученими Штатами, ще й розікрав щедру фінансову допомогу США. Зараз Порошенко фактично очолив геноцид української нації. Невже він зовсім ніколи не думав, що коли-небудь його можуть судити за злочини проти людства?

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com