Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
bloomberg

Агентство Bloomberg до кінця року склало та оприлюднило список найгірших сценаріїв світового розвитку на десятиліття.

  Про це повідомляє Bloomberg.

Агентство виділило вісім макросценаріїв глобального розвитку подій:

"Трамп виграє другий президентський термін",

"Фейкові новини вбивають Facebook",

"Біткоіни замінюють банки",

"Північна Корея атакує",

"Джеремі Корбін робить соціалізм знову великим",

"Війна поколінь руйнує Європу",

"Китай починає торговельну війну" і

"Електромобілі закінчують нафтову еру".

Зазначено, що в рамках першого сценарію Трамп виграє вибори до 2020 року через розкол в Демократичній партії.

На початку другого терміну йому все-таки вдається скасувати систему медичного страхування Obamacare, проте на заміну їй нічого не приходить. Хаос в системі охорони здоров'я збігається з падінням фондового ринку. "Однак у 2024 році вибори виграє Джиммі Кіммел (зараз відомий актор-комік), популярність якого приносять обіцянки створити національну систему медстрахування. До 2028 року все більше виборців не підтримують демократів або республіканців, а альтернативні партії", - зазначив Bloomberg.

Разом з тим у другому сценарії, де йдеться про фейкові новини, по всьому світу підуть по шляху Росії і створять свої аналоги "фабрики тролів" як інноваційного інструменту контррозвідки". Так, в підсумку до 2025 року "складається ситуація, коли ніхто не знає, що правда, а що брехня в інтернеті". Адміністрація Кіммела приймає рішення почати процеси проти найбільших ІТ-компаній, в результаті чого Google, Twitter і Facebook перестають існувати в їх сьогоднішньому вигляді. За іншим сценарієм, вже в 2018 році біткоін буде коштувати 40 тис. доларів за монету, а до 2028 року курс досягне 1 млн доларів. Криптовалюта росте на побоюваннях за безпеку фінансової системи після гучних хакерських атак.

У 2021 році Венесуела, Греція і кілька африканських країн приймають біткоін як офіційний засіб розрахунків.

Наступний сценарій передбачає закінчення нафтової ери. Згідно з ним, завдяки проривним технологіям виготовляти електромобілі стало дешевше. Це, в свою чергу, за кілька років призводить до різкого зниження попиту на нафту вже до 2021 року вона дешевшає до 20 доларів за барель.

У Великобританії 2018 рік може стати роком повернення лейбористів до влади - посаду прем'єра може зайняти їх лідер Джеремі Корбін. Ціна виходу з ЄС виявляється вище, ніж припускав уряд Терези Мей: нового кабінету міністрів доводиться активно брати в борг і підвищувати податки. Повідомляється, що по одному з інших сценаріїв, європейські пенсіонери стають політичною силою, з якою варто рахуватись. Бельгія розпадається на три частини, а Шотландія, Каталонія проголошують незалежність. Краща довгострокова стратегія для такого сценарію - ставити на зниження євро. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що радник з національної безпеки президента США Герберт Макмастер заявив, що Росія і Китай прагнуть підірвати існуючий світопорядок і стабільність у світі. Так, даний список складається на основі опитувань експертів та аналітиків, вивчення доповідей і т. д. Зокрема, Bloomberg включив в нього на 2017 рік вихід Франції з ЄС після перемоги на президентських виборах Марін Ле Пен, розкол в США після перемоги Трампа, посилення глобального впливу РФ в світі.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com