Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
https://c.radikal.ru/c00/1801/6d/ad351ad9e3de.jpg

Серед активів, які можуть потенційно постраждати від заморожування - квартира Ахметова у лондонському Гайд-парку.

Українському олігарху Рінату Ахметову було вручено розпорядження кіпрського суду про заморожування $820 мільйонів його активів через тривалий правовий спор у справі "Укртелекому". Рішення окружного суду Нікосії, що стосується Ахметова і дев'яти інших осіб, було прийнято 27 грудня.

Financial Times отримав копію рішення від заявника - Raga Establishment. Raga Establishment, що належить колишньому українському банкіру Денису Горбуненко, подала в суд на Ахметова та інших з вимогою повної оплати за продану телекомунікаційну групу «Укртелеком».

Raga заявляє, що «Укртелеком» був проданий Ахметову за $860 мільйонів в 2013 році, в той час коли Ахметов заплатив тільки $100 мільйонів.

Відповідно до розпорядження суду про заморожування, Ахметов та інші респонденти можуть вільно розпоряджатися своїм майном до тих пір, поки активи будуть зберігатися на рівні як мінімум $ 820,5 мільйонів (тобто сума, необхідна Raga в судовому розгляді), а Raga сповіщатимуть заздалегідь про деякі великі транзакції.

У червні минулого року Raga виграла судовий спір в Лондонському міжнародному арбітражному суді проти компанії Ахметова SCM Financial Overseas на основі паралельного судового позову. Ахметов має право подати апеляцію на рішення про заморожування активів до 8 січня. За оцінкою журналу "Forbes", статки Ахметова у минулому році склали $4,6 мільйонів. Його активи охоплюють вугільну промисловість, сталь, енергетику, телекомунікації та донецький футбольний клуб "Шахтар". Серед активів, які можуть потенційно постраждати від заморожування - квартира у лондонському Гайд-парку, яка на момент купівлі була найдорожчою приватною резиденцією у Великобританії.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com