Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Європейський союз готується прийняти до себе ще декілька країн. Найближчим часом членство очікує отримати новоспечений член НАТО Чорногорія та ще одна балканська країна.

Новину передає "Преса України".

Стало відомо, що у стратегічному документі Єврокомісії згадуються дві країни, які можуть стати членами Європейського Союзу. Йдеться про Сербію та Чорногорію. Як зазначається, вступ країн у союз передбачений до 2025 року.

Нову стратегію ЄС щодо балканських країн згодом представить єврокомісар з питань розширення і політики добросусідства Йоганнес Ган. Подія відбудеться завтра, 6 лютого, у Брюсселі.

За попередніми даними, обом претендентам на вступ ЄС будуть пред'явлені певні вимоги. Які саме – наразі невідомо. До слова, наступними на черзі до вступу у ЄС можуть стати Боснія і Герцеговина, Македонія, Албанія та Косово.

Жахлива корупція українських високопосадоців закрила Україні шлях в ЄС, але судячі з бурмотіння «зомбіящика» нам вже скоро, як за часів пізнього Януковича, будуть розповідати про жахливу «Гейропу» і агентів Госдепа США, які «розхитують човник» розмовами про корупцію банди україножерів.

Геннадій Боценюк

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com