Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
У ЄС нові правила захисту даних

В Європейському Союзі 25 травня набули чинності нові правила щодо захисту даних – Загальний регламент захисту даних (GDPR).

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на прес-службу Єврокомісії.

Новий регламент оновлює та модернізує принципи, закріплені в Директиві про захист даних 1995 року, щоб гарантувати права на приватність. Він дає громадянам ЄС більше прав щодо того, як використовується їх особиста інформація.

Тепер усі громадяни ЄС мають право бачити, яку інформацію компанії мають про них, і можуть вимагати видалити цю інформацію.

Компанії, що працюють в ЄС, повинні отримати чітку згоду на збір особистої інформації інакше їм загрожують великі штрафи.

Компанії також повинні надавати інформацію всім зацікавленим користувачам про будь-які порушення даних та повідомляти контролюючі органи протягом 72 годин.

Кожна країна-член ЄС має створити наглядовий орган, і ці органи будуть співпрацювати, щоб забезпечити дотримання правил компаніями.

«Зміни дадуть людям більше контролю над їх особистими даними та полегшать доступ до них. Вони призначені для того, щоб переконатися, що особиста інформація людей захищається – незалежно від того, де вона надсилається, обробляється чи зберігається – навіть за межами ЄС, як це часто трапляється в Інтернеті», – йдеться у повідомленні.

У Єврокомісіїх відзначають, що компанії також отримають користь від нових правил, оскільки вони будуть однаковими в усіх країнах ЄС, а компанії матимуть лише одну установу для вирішення проблем.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com