Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Газпром

Заява Нафтогазу про відновлення арешту акцій Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG не відповідає дійсності, стверджую в компанії.

Газпром спростував заяву Нафтогазу про те, що швейцарський суд відновив арешт акцій Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG.

Про це в четвер, 5 липня, повідомляє Інтерфакс.

"Заява Нафтогазу України про те, що суд кантону Цуг (Швейцарія) поновив арешт акцій Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG, не відповідає дійсності", - йдеться в повідомленні.

"За даними Газпрому, швейцарський суд 29 червня 2018 року призупинив дію виключення акцій Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG з складених приставами сертифікатів про накладення забезпечувальних заходів на активи Газпрому в цих компаніях. Виключення акцій призупинено на термін розгляду заяви Нафтогазу України про оскарження дій судових приставів", - роз'яснюють в Газпромі.

Суд кантону Цуг 29 травня виніс постанову про накладення забезпечувальних заходів на активи Газпрому в компаніях Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG за заявою "Нафтогазу України", який намагається примусово виконати рішення Стокгольмського арбітражу по транзитному контракту від 28 лютого 2018 року.

"Після відвідин офісів Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG судові пристави кантону Цуг прийшли до висновку, що акції даних компаній не знаходяться в їх офісах, в зв'язку з чим арешт акцій неможливий, і виключили їх з сертифікатів про накладення забезпечувальних заходів", - нагадує Газпром.

 
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com